Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitene nekem valaki csinálni...

Segitene nekem valaki csinálni egy metin2 MMORPG privát szervert?

Figyelt kérdés

Valaki akit feltudok fenni facebookon,és aki tudna segiteni nekem csinálni egy Pszervert.'x neifogtam,de végől semmi nem jött ki belőlle..

Megéri-e csinálni? sok baj van vele?

Nehéz fenttartani?



2013. jún. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mar igy is 1 rakas szerver van, a tied mivel lenne jobb?
2013. jún. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az,hogy én nem olyan szervert akarok csinálni,hogy 2 napos legyen...hanem egy normális PVM,PVP szervert
2013. jún. 30. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Nekem is volt Metin szeróm, egy alapot ha van hozzá egy jó kis szerver fájlod akkor egy 1,5-2 óra alatt össze lehet dobni, csak keress hozzá jó infókat, ha ez lesz az első akkor nézz róla videókat is!


"Megéri-e csinálni?" Ha nagyon szeretnéd nincs más el foglaltságod akkor szerintem nem rossz időtöltés mert hangyányit belekóstolhatsz ebbe az életbe is :P

"sok baj van vele?"Hát ha van hozzá egy jó kis géped, társaságod akik miatt érdemes küszködni vele, türelmed, időd és kedved akkor szerintem tök mind1, hogy sok-e a baj vele :)

"Nehéz fenttartani?" Hát nem egyszerű :/ de ha csinálod egy jó ideje akkor szerintem egész könnyű :) bár én eddig csak hamachis-at csináltam mert folyton változik az ip-m :P


Van egy jó kis német szerverfájl az összes 2011-12 es cuccal csak le kell fordítani a küldiket NPC-ket stb.. :/ de ha kitartó vagy és sokat keresgélsz akkor biztos találsz egy jó kis magyar szerverfájlt :)

ez a német szerófájl neve :D :

" 2011/2012 Serverfile + 2012 Kliens by xZauberhazzex "

Remélem segítettem :)

2013. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló,nemtudál esetleg adni PMbe egy yahoo,vagy facebook cimet? ahol tudunk rendesen dumálni?
2013. júl. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!