Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cheat engine probléma a...

Cheat engine probléma a Perfect Worldben, valaki, mi a gond?

Figyelt kérdés

Az epic perfect worldon játszom ez tört szerver, stb

és több videóban láttam, hogyan csinálnak maguknak több coinsot, fizető eszközt ezzel a Cheat enginével.


Addig én is eljutottam, hogy csináltam magamnak 1 millió coinsot, hogy megtudjam venni az összes skilljét, de a helyzet az, hogy a pénz meg van, letudom dobni és fel is venni, de venni ruhát, fegyvert már nem tudd.


Mi lehet a gond? mit kell még állítani a cheat enginén, hogy a pénzt költeni is lehessen, venni

j fegyvert, ruhát stb..



2013. júl. 1. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, megpróbálom nagyon röviden leirni mert felesleges belebonyolódnod neked is. A pénzt és még sok más dolgot szerveroldalon tárolják, tehát feljegyzik, hogy kinek mennyi van meg milyen a karakter stb stb, a cheat engine-vel csak a saját géped memóriájában manipulálod a játékot, semmi kihatása nincs a játék szervereire, csak te látod úgy, hogy annyi pénzed van. Egyjátékos játékoknál lehet csak ilyet csinálni, ahol nincs szerver és mindent a te géped tárol, mert jelen esetben csak a számot irod át amit megjelenit, a valós értéket messziről elkerülöd és hozzá se tudsz nyúlni ilyen módszerrel. (Ezek a videók vagy a leggagyibb törtszervereken készülnek, vagy szimplán kamuk)
2013. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat :)

Van egy pc játékom is, a witcher 2 akkor ott feltudom növelni a pénzt a cheat enginével, ha jól vettem ki amit írtál :D

2013. júl. 1. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ott már egyszerű megoldani. Viszont ha nagyon unatkozol én nem adnám fel a perfect world piszkálását sem, pénzt ugyan nem fogsz adni magadnak de rengeteg más dolog lehetséges lehet ha kreativ vagy. Irok pár rövid példát (perfect worlddel nem játszottam, de ezek kb általánosan minden játékra igazak):


-Vannak ún. boolean értékek (igaz/hamis 1/0), WoWnál anno úgy volt a legegyszerűbb repülni, hogy vizben úszást imitáltad, vizben ez az érték 1es volt, szárazföldön nulla, és ha megtaláltad ezt a memóriacimet akkor befixáltad 1-esre és a levegőben úsztál.


-Több (mmorpg) játéknál van olyan, hogy halálkor várhatsz, hogy felélesszenek, néha beválik ha olyankor a hp-dat (amit szerver oldalon tárol !) átirod halálkor 0-ról -1re vagy esetleg pozitiv értékre. WoWnál ez úgy mutatkozott, hogy hullaként mászkáltál és harcolhattál (sebezhetetlenség kb)


-Speedhackhez van a cheat engine-ben "enable speedhack" opció, de ez az egész játékot felgyorsitja és többnyire kidob érte ha multis játékban csinálod, ha meg tudod nézni a futás sebességed és variálni is lehet (pl ló vagy ilyesmivel) akkor azt a memcimet is érdemes piszkálni hátha amiatt nem dob ki a szerver és száguldozhatsz kicsit.

2013. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hycker válasza:
azért ez nem ilyen egyszerű. godmodeot biztosan nem fogsz hackelni mert a pwnél a szerver előbb tudja hogy meghaltál mint te. a speedhack is csak bizonyos keretek között müködik (max 15m/s), ugyanis a kliens / szerver oldali szinkronizácio mozgásnál nem olyan gyors, ergo ha marha gyorsan odaérsz valahova akkor ott időznöd kell hogy ezt a szerver fel is dolgozza, arrol nem beszélve hogy a kliens lecrashel egy idő utan az érvénytelen opcodeok miatt, valamint a mozgás animáció se végtelen gyorsasagig van megirva (movementnél "csak" 15).
2013. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze én sem úgy gondoltam, hogy 1:1-be csinálja ugyan ezeket, én nem játszottam ezzel a játékkal. A lényeg az akart lenni, hogy kis kreativitással olyan dolgokat lehet manipulálni amit direkt módszerrel nem lehet.


De tudok még egy érdekes példát (kevésbé vág a témába) Dota 2-nél úgy oldották meg (eddig, már patchelték) a maphacket, hogy ugyan a játékosok helyzetét nem kaptad meg a szervertől mikor nem láttad őket, de a kameraállásukat igen, és ezzel lokalizálta őket a maphack.


Szóval arra akartam kilyukadni, hogy majdnem mindent meglehet kerülni egy játékban.

2013. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!