Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multi Theft Auto problema...

Multi Theft Auto problema megoldasa?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitol van,a legujabb vagyis 1.3.1 es MTA t hasznalom,europai szerveren DayZ modot jatszom.A gond az,hogy amikor meglo valaki akkor belaggol egy kicsit,ez pedig DayZ szerveren nagyon rossz a masik zavaro gond,hogy csak akkor hallom rendesen a hangokat amikor nagyitok,zoomolok ha csak siman setalaok vagy futok akkor csak a fegyverek hangja hallatszik az nem hogy mas lepkedne melettem(ezis elet eletbevago lehet).Jatszodtam egy zombieland nevu nemet szerveren amin ugyan igy tapasztaltam a hangokkal kapcsolatban a sebzodes kozbeni lagot pedig nem tudom hogy mikor meglotteke engem ott akkor a zombieland szerveren is ugyan ugy belagolt azt nemtom .

2013. márc. 8. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!