Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kijött a minecraft 1.6 (? )...

Prym kérdése:

Kijött a minecraft 1.6 (? ) többi lent

Figyelt kérdés

megint kiszedték herobrinet :DDDD

mi a véleményetek erről a tényről? :D

ez már egy kicsit beteges a mojangra nézve, már vagy 4-5 ször "törölték ki " :DDDDDD



2013. júl. 1. 17:02
 1/7 .::Neo::. válasza:
Még nem jött meg az 1.6 csak snapshot van
2013. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már kijött, 1.6.1 pontosabban (Horse Update), és a Herobrine-os dolog már szerintem csak poén kedvéért van beleírva a verzió naplóba.
2013. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma jelent meg! Hát szerintem kicsit idegesítő bár nem nagyon vagyok nagy "mojang" fan..14/f
2013. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az idegesítő? Amúgy szerintem azért írják még mindig oda hogy "Removed Herobrine" ,hogy végre elhiggyék a kicsik ,hogy nincs benne Herobrine!
2013. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sasikaa ***** válasza:
Na ja. Szerintem a sablonban amit használnak a change log-hoz, alapból benne van az a sor: Removed Herobrine
2013. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bele kell írniuk h "Removed Herobrine" mert sokan félnek tőle és nem mernek játszani....
2013. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!