Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom letölteni a...

Neuhauser László kérdése:

Honnan tudom letölteni a következőt? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv!


NES - re (Nintendo) keresek egy ROM - ot (Játékot)


a neve: 1990 TANK, vagy 90 TANK, vagy TANK 1990 (Mindenhogy ismert)


Olyan verzióba kellene, ahol csak az egyik "fajtája" van benne


Mert ami nekem van, abban benne van mind a TANK A-N - ig (Ezek különböző változatok)


Nekem mindegy melyik változat, a lényeg, hogy csak az egyik legyen benne (Egyből maga a játék jöjjön be, és ne egy menüféleség, a változatokkal)


És NEM a "Battle City" nevű utánzat kell, az egy nagy rakás fos.....


Gúgliztam, de mindhiába, csak olyat találtam, amiben megvan mindegyik.....



És hogy miért kellene?

Van hozzzá pályaeditorom (Amivel az öszes pályát át lehet szerkeszteni) , de az "egybe" ROM - ot nem bírja kezelni.....


A Battle City - t megnyitja (Mert ott csak 1 féle változat van egy ROM-ban) , de az csak egy ócska utánzat, élvezhetetlen vele a játék.......



2013. júl. 2. 05:58
 1/2 Krisipoke ***** válasza:
Normális vagy? :D A Battle City az eredeti játék, a többi verzió csak utánzat/másolat/hack.
2013. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat

Mindegy, nekem a 90 TANK kell, mert a Battle City nagyon nem tetszik

(Tetű lassan jelennek meg az ellenségek, van, hogy várni kell rájuk, semmi pörgés, íg a TANK - ban "rendesen" , amint kilövöm az egyiket, máris "születik" az új)

2013. júl. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!