Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legend ranked game?

League of Legend ranked game?

Figyelt kérdés

[link]

Neki nyert és 4 veszette mecse volt és silver IV be került nekem is de bronze II be miért azt kérdezem?


Én két szerveren (EUN és EUW) csináltam meg a mostani, Season 3 ranked besorolást, az elsőben 6 nyert (és így 4 vesztett) meccsel Silver IV közepébe, a másodikon 8 nyert (és 2 vesztett) meccsel a Silver II aljára kerültem. Ezek alapján én azt mondom: rögtön Gold-ba kerülni LEHETETLEN.


2013. júl. 2. 14:12
 1/2 anonim válasza:
én 3v3ban rankedoztam ma teammel 5ből 2-t vesztettünk és bronze III hát mondom menjenek a p*csába
2013. júl. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A játék monitorozza a teljesitményed, és az enemyt is. Meg gondolom az MMR-t se nulláza szezonoknál. Full szűz accal szerintem nagyobb esélyed lenne.
2013. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!