Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb,...

Szerintetek melyik a jobb, Sims 2 vagy Sims 3?

Figyelt kérdés
Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

2013. júl. 3. 08:22
 1/6 anonim válasza:
100%
A Sims3-ban sokkal jobb a grafika ezáltal többet nyújt illetve a kiegészítők is sokkal jobbak mint a Sims2-höz. Nekem mindkét játék megvan de a Sims3-at jobban kedvelem. (:
2013. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Sims 3 sokkal jobb, mint a 2. :)
2013. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 3-ra szavazok. A grafika mellett azért is, mert megnyílik az élettér, és nem csak egy telken lehet játszani, hanem az egész városban. Emellett az építkezés és berendezés is sokkal több lehetőséget nyújt, mivel szinte mindent a saját kedvedre variálhatsz. (Az mondjuk igaz, hogy emiatt sokkal tovább is tart.)
2013. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem mind 2 megvan, én a sims 3-at mondom eszméletlenül jónak, különösen az új kiegészítője
2013. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a sims 3 :

1. A grafika miatt

2. amiatt, hogy pl. a sims 2-ben, amikor a sim az autóval megy, akkor meg kell várni, hogy betölt, a sims 3-ban viszont látod, ahogy vezet, és ahogy halad az autóval

2013. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már ma megvettem és jó döntés volt ezt választani!
2013. júl. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!