Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami tényleg jó Shounen...

Valami tényleg jó Shounen figh-tos animét tudtok mondani?

Figyelt kérdés

tudom, hogy ettől a műfajtól nem igazán várható el semmi szerelem v. ilyesmi, de ha van benne az még jobb (persze csodát nem várok) aztán ezeket ne írjátok: sao, dragonball, yu yu hakuso (ha jól írtam :D)

amiket láttam:

naruto/naruto shippuuden

bleach (am szerintem marhaság, de egész jó am)

fairy tail (ezt nagyon szeretem)

ebben a kategoriában még csak ennyit láttam



2013. júl. 3. 12:35
1 2
 11/17 missregi.12 válasza:

A soul eater.

Van benne sok harcos jelenet és nagyon vicces.

Csak egy baja van (szerintem) az hogy túl rövid (51 rész) de ne hosszúsága miatt itéld meg igaz rövid de nagyon jó :-)

Én imádom XD

2015. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A one piece egy rohadg jo anime ROHADT JOOOO

A HUNTER X HUNTER IS AZ


a fairy tail egy azakadek gagyi szarlupav a one piece legmellekebb azereploi is jobbak mint ezek a sablonos foszereplok

a tortenet uncsi vagyis lehetne szuper de a legkiralyabb ellensegelet. ia kb egy resz alatt kb sgy csapassal ugy el vannak intezve h nezni is rossz lehetne szuper de rohadtul nem az

2015. okt. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

bocsi nem tudok irni

telefonom bedilizett

Xddd

2015. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Gintama
2017. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
one piece unalmas és nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja, de ettől függetlenül nem azt mondom, hogy rossz, de nekem nem tetszik, a Fairy tailre se lehet azt mondani, hogy rossz attól még, hogy speciel pl. neked utolsó előtti nem tetszik
2017. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Darwin's Game
2020. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jujutsu kaisen
2022. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!