Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a World of...

Árpádka kérdése:

Miért nem indul el a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
Felpatceltem 3.3.5-ig átírtam a realmlistet kitöröltem a Launcher.exe-t de amikor belépek és beloginolok mindig tovább akarja patchelni 4.0 ra.Mit csináljak?
2013. júl. 5. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Realmlistet nem kitörölni kell hanem átirni.
2013. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi félreolvastam, nézdmeg pontosan irtad-e át a realmlistet, más hiba nem lehet.
2013. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan írtam át. Tauri oldalról másoltam szóval szerintem azzal nemlehet baj.Lehet, hogy rosszul töröltem a Launcher.exe-t
2013. júl. 5. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges törölni a launcher.exe-t, annyi a lényeg, hogy wow.exe-vel inditsd a játékot.
2013. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jelszos válasza:

Ahogy mondja.Nem szükséges a Laucher törlése. Amit az asztalra tett ki program azt ne indítsad el. Ami kell a játékhoz:1. Keress a neten egy szimpatikus szerver,regisztrálj majd másold ki az ott tanálható realmlist-et pl: set realmlist hu.logon.tauri.hu

2. A WoW mappájában keresd meg a "realmlist" jegyzettömböt vagy .WTF fájl-t nyissad meg, ha szükséges társítsad jegyzettömbhöz. Majd töröld ki a benne lévő tartalmat majd ird be a kimásolt realmlistet!


Ezek után indítsad el a wow.exe-t, jelentkezz be és Játsz!

2013. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!