Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV telepítése után fel...

A GTA IV telepítése után fel akarom tenni a 7-es patch-et, de utána már nem indul a játék. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

elvileg nem kell feltenni a korábbiakat, hiszen a rockstar oldalán is csak a 7. van fenn és ott sem irják, hogy a többit tegyük fel csak a 7.-et...

hogy tudnám megcsinálni mert így azért szaggat a játék is meg hát bugok is vannak benne. (amúgy max és min grafikán is ugyan olyan gyors, tehát valszeg nem a vga vagy a cpu a kevés)



2013. júl. 5. 20:24
 1/1 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, a következőt tettem:

• Letöröltem a GTA 4-et, majd kitöröltem a mappáját (32 biten C:/Program Files/Rockstar Games/Grand Theft Auto 4, vagy 64 biten C:/Program Files(x86)/Rockstar Games/Gramd Theft Auto 4) is, a biztonság kedvéért.

• Újraindítottam a gépet

• Újra felraktam a GTA 4-et, majd megcrackeltem, DE nem patcheltem meg.

• Elindítottam a játékot patch nélkül, majd be is zártam, hogy megcsinálja az alap fájlokat.

• Megpatcheltem, megcrackeltem a PATCHEZ TARTOZÓ crackkel.

• Elindítottam a játékot, és ment.


Ha nem törted van, nyilván nem kell crackelni. Ha multizni is szeretnél (az kicsit bonyolultabb), akkor írj egy PM-et.

2013. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!