Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek is sok problémátok van...

Nektek is sok problémátok van az újabb minecrafttal? /többi lent/

Figyelt kérdés
Na szóval. 1.7.3 környékén kezdtem a játékot, ugyan ezen a gépen, amin az újjal is játszok. Az 1.7.3ban kb. 300-400 fps-m van, az újban (1.4.7-1.5.1) kb. 60-70, de még így is akadozik a játék. A másik. Nem egy világom tönkre ment azért, mert a pici minecraft úgy gondolta, hogy ad nekem egy chunk errort SINGLE PLAYERBEN?! nektek is van hasonló problémátok? És ha igen, akkor megtudtátok oldani? Ja és még egy! Csomószor lefagy az újabb minecraft! Miért?

2013. márc. 31. 14:14
 1/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
A V-Sync-ot (vagy hogy írjákot) vedd ki, az a terepsimítás asszem és fixen tartja az FPS-t 60-on minden játékban ha a gép bírja.
2013. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! És a chunk errorok ellen is tudsz valamit? De ez is nagy segítség! :)
2013. ápr. 1. 10:34
 3/5 Snakeman100 válasza:
Nekem is vannak hibái melyet kedves *Colos22* még nem kordinált... mert a hu-minecraft akadozik de amit megvettem a(z) igazi Minecraft nem de az a bajra a megoldás(nekem ha a világ nagyon dombos Out of Memory) hogy a grafikát vedd lejjeb és már jobb lesz hidd el de ez sem segít akkor a felesleges (felhők,szerveroldali texturák)ezeket is kapcsold le meg mikor megnyitod a minecraft ot akkor ne legyen megnyitva az internet mert akkor lehet hogy nagyon akadozni fog! ... :)
2013. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az akadozást megoldotta az a Use VSync kikapcsolása. Még mindig azt nem értem, hogy mitől van chunk errorom. Amúgy köszi a segítséget!
2013. ápr. 7. 06:49
 5/5 Peti7 ***** válasza:
A chunk errorral sajnos nem tudsz mit csinálni,a vsync az külömben az hogy a monitorod frissítési frekvrenciáját adja meg fps-határnak,mert mivel 60hz-s képfrissítésű a monitorod,nem tudsz külömbséget tenni a 60 és a 300 fps között,csak a procit húzza.
2014. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!