Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen konzolt vegyek, Xbox...

Sterling450 kérdése:

Milyen konzolt vegyek, Xbox One v. PS4 v. Xbox 360 v. PS3 v. WiiU?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik konzol éri meg jobban, jobb? Tudom tudom van egy másik ugyan evvel a névvel ellátott kérdés de a Next-Gen-nel.

2013. júl. 6. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha a sorrendet kérdezek akkor valahol:

Ps4 > Xbox one >ps3 > xbox 360 > Wii u


Ha tudsz várni akkor ps4 et vegyél ha nem ps3 at

ps3 nál előny lehet az ingyen multi bár azt se tudom mivel játszanál mivel nem írtál semmit hogy mi a fontos számodra...

Illetve jobb exkluzív játékok

[ps3 flashelhető is ha érdekel] bár azt se tudom ehhez hogyan állsz hozzá

2013. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát istenigazából a multi illetve a flashelés nem túlzottan érdekel. Játékok közül az Assassin's Creed illetve a Mass Effect széria érdekel.
2013. júl. 7. 13:12
 3/8 Lázár Péter ***** válasza:
91%

Az előzőnek adok igazat.

Ha nem tudsz várni akkor ps3.

Ha igen, hiszen év végére jönnek az újak akkor ps4,

2013. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Xbox

nagyon jó szerintem azt vegyél

2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

XBOX ONE: Nem lessz MO-n mivel a live-ja nem támogatja ezt az országot csak más 29-et és irták hogy net nélkül az egész xbox one nem fog menni.. Ha meg külfödön vagy pld Német-be ahol lessz, akkor is az ára 500€ nál pereg


PS4: ONE-től erősebb sokkal, mivel az hivatalos adatai kint vannak, és naggyal lepipálja.Én nem haragszom hogy most ez is fizetős multis, nem is vagyok konzolos van egy ps1 és psp-m régóta, PC-s vagyok kalózos, stb :D De most mégis tervezek egy PS4-et. az ára alacsonyabb, 400€-nál pereg.


XBOX360 : Mamár csak 1 játékért érdemes megvenni , az is csak azért hogy elsőként játszhass, aza GTA V.. De ha jönnek a nextgenek akkor ez értelmetlen kérdés.


PS3:Ugyanaz, ha csak nem bírsz várni.


WiiU: eccő vót nintendom TMNT-ztem rajta, 12évvel ezelőtt, és ennyi :D

2013. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért PS3-ra sokkal több jó játék van mint a GTA V. Ugye itt az Uncharted széria, Last of Us, God of War, Little big planet, In Famous és még sokáig sorolhatnám. Ezek mind olyan játékok amiket kár kihagyni, főleg az első 2
2013. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
PS4. És legalább játszhatsz úgy, hogy a konzol nem akarja 24 óránként lecsekkolni a szobádat. (Hallottam egy olyat, hogy az X BOX ONE mellé egy olyan "kiegészítés" társúl, hogy ha nem engeded, hogy a konzol 24 óránként felvételt csináljon a szobádról, nem játszhatsz a konzoloddal.)
2013. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na a kérdés kiírása és a legutóbbi hozzászólás óta eltelt pár hónap, azóta az Xbox One marhaságok nagy részét visszavonták, persze nem nagyon változtat semmit, az emberek már nem nagyon akarnak bízni benne, a Microsoft videojáték részlege rendesen elszúrta a projektet

a PS4 nálunk dec. 13.-án jelenik meg, az Xbox One nem tudni, mivel nincs még bejelentve

egyébként amit az előző válaszolók írtak, az korrekt, ha a jelen generáció mellett döntesz, akkor szerintem is PS3-at vegyél, sokkal jobb és több exkluzív cím van rá

2013. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!