Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Sims 3 kiegészítő és miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húúú hát az én gépemen jó ha egy kiegészítő fut normálisan de azért elmondom a véleményem. :D

Amikkel játszottam: Évszakok, Leszáll az éj, Vár a színpad, Egyetemi évek.

Ezek közül az évszakok és az egyetemi évek tetszettek legjobban.

Úgy ránézésre pedig a nemzedékek és a szigetvilág nagyon jónak tűnik :D

Én őszintén szólva a házi kedvencek kiegészítőtől szó szerint undorodom még arra se méltattam, hogy megnézzek róla egy videót.

A szigetvilág és az évszakok között gondolkodom..... Nehéz a választás de talán a szigetvilág jobb mert lehet búvárkodni,(na ettől fog megdögleni a gépem xd) szállodát vezetni és építeni, hajókázni, van benne jadzki ( vagy nem tom, hogy írják), lehet hajón lakni. Vannak sellők stb. De még a nemzedékeknél is sok minden megtud fogni (de most nem ez a lényeg) szóval szerintem a szigetvilág a legjobb :) De az a legjobb ha legalább 5-6 kiegészítővel tudnék játszani a gépemen nem csak eggyel... :)

2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VivySims3 válasza:
82%
Szerintem a Szigetvilág és a Vár a színpad(13 kiegészítőm van.).És azért, mert lehet a Vár a színpadban akrobata és a Szigetvilág mindenért.
2013. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 10. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A Szigetvilág és azért,mert lehet benne saját üdülőd,lehet benne búvárkodni , van benne sellő és azzá is lehet válni.
2013. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van benne jadzki ( vagy nem tom, hogy írják)


Na ez jo volt majdnem leestem a szekrol nevetes kozben....


Egyébként:


5.The Sims 3 Hazi Kedvenc

Nagyon jo az elkepzeles de tul sok nagyon nagyon nagyon sokat kell figyelni az allatokra es nem lehet veluk szinte semmilyen lehetoseget csak nevelni oket de kinek mi.


4.The Sims Var A Szinpad

Nem tetszik a tulzasba vitt sztarosdi.


3.The Sims 3 Termeszetfeletti Erok

Ismet egy jo elkepzeles de a az olyan hatalomvagyoknak mint en aki egyszerre akar magus es verfarkas lenni nem ajanlott he he,..


2.The Sims 3 A Vilag Korul vagy mi a cime most nem jut eszembe..

Nagyon sok a kaland szamos egyedi dolgot lehet csinalni benne ez az ami a legjobban tetszik nagyon otletes a merulokt a titkos ajto a gyujtemenysorozat es meg szamos kivalo dolog van amirol beszelhetnek...


1.The Sims Medieval

Igaz hogy ez egy kulon sims jatek de sims 3 grafika sims 3 kiegeszitoi kozt jelent meg stb...

Megint csak egyedi dolgok vannak benn mint pl kulonleges kard vagy ilyesmi izgalmas kalandok nem lehet olyan sokat epiteni meg berendezni de a sims jatekoknal egyepkent sem volt ez a kedvencem.Tovabba iranyithatjuk sajat birodalmunkat ettol garantaltan nem lesz unalmas a jatek.

Eggyetlen igaz hatranya van:Nincs hozza magyaritas.Sajnos.

2014. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Leszáll az éj <33

Szerintem ez akkor válik a legjobbá ha híresség leszel :)

De ne felejtsük el az egyetemi éveket se :D

2014. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!