Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 kiegészítőt olcsón?

Lilith1994 kérdése:

The Sims 3 kiegészítőt olcsón?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok hol tudnék olcsón venni The Sims 3 kiegészítőket, mert nagyon brutális áraik vannak, és nemsokára még durvább lesz mert lassan jön ki a Sims 4.

2013. júl. 7. 19:41
 1/2 anonim válasza:
szia!:) a helyzet az h nekem meg van a sims 3-ból a luxuslakás cuccok, az álomállások és a házikedvencek. jó állapotban vannak a lemezek, eredetiek. nagyon vigyáztam rájuk szóval karcolás sincs rajtuk és a dobozuk is nagyon jó állapotban van! szóval mintha új lenne:) de már meguntam a simset:/ ha szeretnéd akkor írj privátban és/vagy facebookon és beszélhetünk arról h eladom neked jóval olcsóbban mint amennyibe eredetileg kerül!:) és így te is jól jársz mert olcsón hozzájutottál és én is jól járok mert vmennyi pénz visszajön abból amit ráköltöttem:) szóval ha érdekel írj privátban;) ja és sims 2-höz is van rengeteg kiegészítőm és azok is ugyanolyan állapotban vannak mint a 3-asak. azoktól is szabadulnék mert azokat is unom már..ha valakit érdekel írjon privátban!:))
2013. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekelne,a sims 2-s kiegészítők :)
2013. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!