Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft FPS probléma felvéte...

AppleDy kérdése:

Minecraft FPS probléma felvétel közben?

Figyelt kérdés

Amikor felveszem a minecraftot frpas-el 80-100 fps-el és amikor veszem lemegy 9-10 fps-re.

mi a megoldás?



#Minecraft #lagg #Fraps #fraps probláma
2013. júl. 7. 22:38
 1/4 sasikaa ***** válasza:
Nekem Bandicam-al nem voltak gondok. Nekem a Fraps nagyon hasonló volt. Használj mást. Van hogy jobb is szerintem. Google, és a t*rr*nt...
2013. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj Dxtory-t! Több FPS-el megy, viszont csak játékot lehet vele felvenni, illetve a videók több helyet foglalnak.
2013. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én az action-t ajánlom állítólag ha valami megy kb. 40 fps-el akkor még feltudod venni.


Amúgy a fraps-en lehet állítgatni hogy milyen minőségben vegyen fel neked biztos nagyon jó minőségre van állítva próbáld meg lejjebb venni.

2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

action már próbáltam de az beszart de majd ujra feltelepítem és a fraps a legkisebb-en van de frapsel veszek battlefield play4free megy átlagba 50-60 fps veszem és 30 fps-el megy

a minecraftomban van oftifine és a lehetö legkisebbre állítottam de köszönöm a válaszokat !

2013. júl. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!