Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield 3 probléma videó...

Battlefield 3 probléma videó felvétel közben. Hardware probléma? Infók lent.

Figyelt kérdés

Egy elég idegesítő problémával kellet szembenéznem a napokban. Lehet, hogy nem ez a legjobb hely, ahol ezt a kérdést feltehetem, de segítségre van szükségem. Ez a mostani gépem:


Motherboard - AsusP7P55 LX s1156

CPU: Inter Core i7-870 2,93 GHz

RAM: 2x4GB DDR2 SDRAM 1333MHz

HDD: 2x1 TB Western Digital Caviar Blue 7200RPM, 32MB Cache

GFX: Geforce GTX 560ti


Ez előtt egy gyengébb gépem volt, és még is gond nélkül vettem fel a játékban történő eseményeket. Azonban most amikor nekikezdek a felvételnek a játék szó szerint laggolni kezd. Nem szaggatok, és semmi egyéb, viszont a gombok mintha beragadnának pl beragad a W és csak futok előre. Az egér mozgatás szintén érdekes. Megáll majd újra elindul. Én arra gyanakszom, hogy valamilyen hardware-el lehet gond, vagy nem elég gyors. De lehet, hogy más a probléma.


Valakinek van ötlete mi lehet a gond?


2012. máj. 1. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a memória DDR3-as nem DDR2-es.
2012. máj. 1. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
VGA Driver frissítés?
2012. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A napokban frissítettem. Utána volt gond valami OpenGL-el, de egy ideje nem jelentkezett.
2012. máj. 1. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy régebbi driverrel.
2012. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felraktam egy régebbi driver-t, de azzal is ugyanez a helyzet.
2012. máj. 1. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ötletem sincs mi lehet a gond. Bocs.:(
2012. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!