Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok leszokni a játékról?

Hogy tudok leszokni a játékról?

Figyelt kérdés
teljesen metin függő vagyok,ha már kb fél napot nem tudok játszani akkor már ideges vagyok, minden bajom van. el vagyok a saját kis világomban, az ottani emberekkel beszélgetek, problémáimat velük beszélem meg, pedig kb 1 éve még nem ilyen voltam, de elkezdtem metinezni és utána függő lettem. mit csináljak? de annyira nem is akarok leszokni, de tudom h kéne
2013. júl. 10. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj valami más programot, ami szintén érdekel, és csináld azt helyette. Vagy ne helyette, mellette, és akkor legalább kevesebb időt töltesz el a Metinnel, pár óra meg még nem árt.
2013. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el pénzt keresni: a munkahelyre úgysem viheted be a játékot.
2013. júl. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont egy metinre vagy rákattanva? Az egyik leggagyibb legrosszabb alsókategóriás P2W-es mmorpgre? Még ingyenes mmoban is van sokkal jobb... Az SWTOR a legnagyobbnak kikiáltott mmobukás is jobb nála, endgame nélkül..(nem mintha metinnek lenne endgame)
2013. júl. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csajozni próbáltál már?

Jobb szórakozás mint a játékok,és legalább létező személlyel beszélheted meg a problémáidat,aki meg is hallgat ráadásul lehet hogy segíteni is tud 1-2 dologban.

2013. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!