Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age of Mythology taktika,...

Age of Mythology taktika, "recording" feljegyzett játék, hogy légy MEDIUM erősségű a multiplayerben?

Figyelt kérdés
Single-ben többször is végigvittem, HARD fokozatú ellenfelet lazán verem, volt hogy 2 hard fokozatút vertem le singleben egyedül. De multiban teljesen más, a MEDIUM szintű játékosok multiban nagyon jó technikájuk van, nagyon gyorsan sereget csinálnak és óriási a gazdaságuk. Próbáltam rákeresni hogy csinálják, de csak angol nyelvű szöveget találtam amit nem tudok megérteni. Aki nagyon professzor a multiban attól kérnék tanácsokat, mikor mennyi falusit hova küldeni, milyen legyen a védekezés/támadás stb. Első 10-15 percben boldogulok, de utána már nincs meg az a technika amivel megtudnák szorongatni egy erősebbet..

2013. júl. 12. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh én vagy 5-6 éve nem játszottam azzal a jó játékkal.

De, nekem az elején az volt a taktikám, hogy csinálok sok falusit azt húsra viszem hogy még több falusi legyen, és amikor már úgy 20-25 akkor szét osztom ezt erre az arra.

persze hamar a kovács cuccot is meg a kaszárnyát is (vagy ha te jobban szereted, akkor istállót) szóval 10-15. percre én már be védtem magam. aztán építettem a többi épületet amit kell stb. de vannak nagyon jártas és tapasztalt játékosok akiknek szinte legyőzhetetlen taktikájuk van.

2013. júl. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát jah, nah olyan játékost akarok keresni :D
2013. júl. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!