Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A multiplatform játékok Xbox...

A multiplatform játékok Xbox 360-on lényegesen szebbek vagy alig észrevehető a különbség?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 18:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és Skyrim-et ne hozzátok fel példának, tudom hogy annak elrontották a portját
2013. júl. 14. 18:59
 2/14 anonim ***** válasza:

Olyan 2012ig majdnem minden játék picit szebb xbox 360on.

De szerencsére mára már egyformák...


Viszont amiért én megbüntetném a játékfejlesztőket az a bayonetta...ps3on mikor játszottam vele azt se tudtam "mi történik"

2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ja, sajna néhány multiplatform játékot elég bénán portoltak át a kiadók PS3-ra, közben meg az exkluzív címek még a PC-t is alázzák
2013. júl. 14. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:

A youtube-on üsd be a keresendő játék nevét és írd be utána hogy "xbox360 vs PS3" és döntsd el hogy melyik szebb.

De van pár ami Xbox360-on most is jobban néz ki.

Crisys3

Borderlands2

Bttlefield3

COD Black OPS 1-2


A lényeg nézd meg amit össze akarsz hasonlítani és multiplatform címek.

Amúgy az Xbox exclusive game-k is szépek csak hülye mondja hogy nem ahogy a PS3-ra is igaz ez az állítás.

2013. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az Xbox 360 exkluzívok is szépek, de egymás mellé rakva azért egyértelmű hogy a PS3 exkluzívok szebbek

ilyen összehasonlításokat már néztem, sok értelme nincsen mert alig látszik valami különbség YouTube-on meg a sok hülye dolga híján meg veszekszik hogy melyik miért jobb

2013. júl. 14. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezért nem is értem a kérdést mert csak vita kialakulására szolgál.

Aki grafika mániás annak úgy is számítani fog az a minimális különbség.

Mert valószínű hogy nem a 10 exclusive játék miatt veszik a konzolokat az emberek.

Én is több mint 40-50 játékkal játszottam eddig abból 3-4 volt exclusive.

2013. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem szolgál vita kialakulására mert nem azt kérdeztem hogy melyik konzol a jobb, csak egy egyszerű kérdést tettem fel arról amit mindenki tud

konzol választásnál pedig van hogy az exkluzívok döntenek

2013. júl. 14. 21:28
 8/14 A kérdező kommentje:
mármint úgy értettem mindenki tudja hogy a multiplatform játékok valamivel szebbek Boxon
2013. júl. 14. 21:30
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Hol szebb neked itt a crysis 3 boxon?

Majdnem hogy szebb ps3on miről beszélsz?


[link]


Black ops2 se szebb nagyon...

2013. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A választásnál el is kell dönteni hogy pl Gears Of War-ozni akarsz vagy Halo szériát tolni vagy Uncharted szériát,The Last Of Us stb...

Én pl nem az exclusive címek miatt választottam a jelenlegi konzolomat hanem mert a Fallout 3 klasszisokkal szebb Xbox360-on mint PS3-on.

Viszont hamarosan összejön a PS3 ára is mert az MGS4 nagyon érdekel az MGS3-at rommá játszottam a PS2-őn és néztem hogy a negyedik rész nagyon ott van a top-on meg 1-2 játék ami igazán érdekel de a konzol most már elfogadható áron van.

Egy PS3 Super Slim 500GB akarok újat gondolom nem fogok csalódni benne.

2013. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!