Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Saints Row: The Third et...

Saints Row: The Third et érdemesebb megvenni vagy a RAGE-t?

Figyelt kérdés
Steamon mind kettő le van árazva 5 USD$ ra melyiket érdemesebb megvenni ? leginkább multiplayer része lenne a lényeg mert barátommal keresünk valami jó multisat
2013. júl. 18. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ketten vinnétek, szerintem a Saints Row. Röhögőgörcsöt lehet kapni tőle, ilyen tipikus 2 emberes agyatlan hülyülés.
2013. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én játszottam mind a kettővel, de engem a Saints Row 3 őrültsége jobban lekötött. Rage ellen szól (legalábbis szerintem), hogy a textúra betöltés nagyon rossz. Oda fordulsz, és akkor a szemed láttára tölti be. Ja meg volt néhány egyéb dolog is. Pl. bementem egy városba autóval, mert amúgy gyalog pár másodperc alatt legyilkoltak, és kiléptem, mert meguntam, de előtte még mentettem egyet. Vissza léptem, és eltűnt a kocsim. Vissza jutni meg nem bírtam, mert mindig megöltek. 4szer próbáltam meg. Persze ettől függetlenül a Saints Row 3-nak is vannak hibái. Pl. a full gagyi autó irányítás. De sokkal viccesebb játék. Sokat lehet rajta nevetni. A Rage inkább egy újabb apokalipszis játék. De olyan vicces, de egyben beteg játékot nem találsz könnyen, mint a Saints Row 3.
2013. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!