Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-al lenne problém...

Battlefield 3-al lenne problémám, megvettem eredetibe a játékot! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A mainap elmentem az 576-ba és megvettem a battlefield 3 (simát, azaz nem a kiegészítőt) 5000ft-ba. feltelepítettem minden telepítette az origin is és látom hogy rajta van a játék (originen),battlelog.battlefield-re is beléptem az originen keresztül, feltelepítettem, lenyomattam a kishíján 7gigás frissítést, aztán rámegyek hogy játék megkezdése, és belép a battlelog.battlefield.com -ra hogy rossz jelszó vagy e-mail, beírom az adatokat és beenged, a battlelogba de ha a játékra kattintok originen keresztül akkor bejön ugye az oldal, beléptem az oldalra manuálisan aztán keresek szervereket és rámegyek hogy -Join Game, aztán kiírja nagy betűkkel hogy Buy Premium! én megvettem a játékot és nemtudom multizni, aki esetleg még megvette rajtam kívül az nagyon kérem segítsen! Választ elöre is köszi! Tudnál segíteni?

2013. júl. 18. 20:15
 1/2 anonim válasza:
100%
A szerver keresőben bal felül fel van sorolva az alapjáték és alatta az öt kiegészítő, back to karkand stb. Ezek elől vedd ki a pipát és csak a legfelső Battlefield 3-nál hagyd ott. Vannak szerverek amire csak premiummal mehetsz fel, vagy meg kell lennie annak a kiegészítőnek amelyik fut pálya éppen fut. A lényeg keress alapjátékot futtató szervereket.
2013. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ jelenleg is próbálom megcsinálni, már segítség is érkezett, azért még1x köszönöm szépen!
2013. júl. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!