Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim. Uj karakter keszitese,...

Skyrim. Uj karakter keszitese, nagyon komolyan rafekudtem a temara, kivancsi lennek mit gondoltok rola. Mi errol a velemenyetek? Mit ajanlanatok? Lent jobban kifejtve.

Figyelt kérdés

Sok karaktert vegigjatszottam mar, volt koztuk RP es sima casual jatek is, de most egy nagyon komoly Role Playbe szeretnek belekezdeni, es egyetlen ugymond "nagykarit" csinalni. Mivel hamarosan megveszem az eddig megjelent 3 dlc-t is, szeretnek addigra kihuzni egy viszonylag eros karaktert.

Mindenkepp olyan karaktert szeretnek, akivel azonosulni tudok, hattertortenettel, apro reszletekkel, szokasokkal stbstbstb.

Namarmost hirtelen felindulasbol egy Dunmer Battlemage-re gondoltam, aki ugyebar egyik kezeben Destruction spellt, masik kezeben tort vagy mas egykezes fegyvert tart. Kiegeszito skillkent fejlodhetne a sneakem, valamint az RP reszhez kapcsolodoan seretnek kovacsolni is. Ez nagyon szimpatikus nekem, azonban felek tole, hogy nem tudnam megfeleloen fejleszteni, hisz itt pakolni kell magickara, staminara is, es termeszetesen health is kell. Mellette a kovacsolassal es sneakelessel felek hogy a karakte. szintje tul gyorsan fejlodne a fo skillekhez (destruction, one-handed) kepest, es igy nem lenne azonos szinten az ellenfelekkel amiket a jatek a szintemhez igazit. Ugyebar egy battlemagenel a dual casting is kiesett, ami egy magus karakternel. szerintem viszonylag fontos.

Ennel fogva mar nem feltetlenul ragaszkodom ehhez a felallashoz, barmennyire vonz is. Az lenne a kerdesem, hogy mit ajanlanatok egy ilyen komolyabb hangvetelu vegigjatszashoz, vagy esetleg szeretnelek megkerni Titeket, hogy segitsetek esetleg egy elore leirt fejlodes-faval, ha ismertek ilyet. Ha linkelnetek Karakterbuilddel foglalkozo oldalakat, azt is megkoszonnem. (:

Remelem lesz aki veszi a faradsagot elolvasni es segit, ekezetek hianyaert elnezest, ha nehany helyen erthetetlen akkor azert is. Aki tud seiteni vgy velemenyt mond annak koszonom, megy a zold kez. (:



2013. júl. 20. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Magával a Skyrimmel nem játszottam, viszont hasonló játékokkal már igen (Oblivion, Fallout 3 és New Vegas), de valamennyire ismerem magát a Skyrimot is.

Szerintem szerepjátékhoz alkalmas lehet egy olyan karakter aminek erőssége a lopakodás és a lesből támadás, valamint jó a beszédkészsége és a kereskedelme is (nem tudom, hogy az utóbbi kettő mennyire jelentős a Skyrimben, vagy hogy van e benne hasonló dolog, ennyire azért nem vágom a játékot), és ehhez a stílushoz jól illik mondjuk az alkímia, bájitalkészítés és elég nehéz tud lenni a játék akkor, ha nem tudsz minden ellenfelet lesből lelőni, vagy leszúrni.

Én ilyen típusú karakterekkel szoktam játszani többnyire, vagy a mindent bele, nehéz páncélos darabolós vadállat karakterrel, aminek szintén erős karizmája van.

Remélem használható valamennyire a véleményem :P :)

2013. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaazt, zold kez ment, de ilyen karakterjeim voltak mar. ((:
2013. júl. 20. 21:46
 3/6 Drone007 ***** válasza:

Én általában tőr-íj-lopakodás felállásban játszom, és igazán ütős karit ebben is nehéz kialakítani, mivel a lopakodás és az íj azonnal értelmét veszti, amint közelharcra kerül sor.

Nálad destro-egykezes-lopakodás skill hármas hasonló, hiszen közelharcban a destro kicsit kevés, a lopakodás szintén nulla. A kovácsolást nem érdemes túl magasra fejlesztened, az elf cuccok már bőven elegek, a sneak-nél is megmaradhatsz a max 3-4 skillpont költésnél.

Én emellett raknék némi pontot a könnyűvértekre is, hogy legyen védelmed.

Egyébként a dual casting nem esik ki, legfeljebb nem olyan hatékony, ha nem költesz pontot a skill táblán rá, de attól még használhatod, ha kemény az ellen, és még nem jött közel (pl óriás)

Ami viszont fontosabb, hogy minél hamarabb menj el Winterholdba, mert különben ócska varázslataid lesznek csak. Persze nem árt, ha viszel egy valag pénzt is. A varázslatok kiválasztásánál célszerű egy, +1 kiegészítő iskolát kiválasztani (jég/tűz/villám), mert az összes varázslatra nem lesz pénzed, és maxra fejleszteni is jobb csak egyet. Én ált. a villámot választom, mert a többi kvázi kiváltható thuummal.

2013. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, vegul arra jutottam hogy alapvetoen ket egykezes fegyver, osonas kiegeszito kepessegkent neha jol johet, de nem allandoan, a destruction pedig szinten inkabb kiegeszito lesz, tavolra jo, de nek eroltetem tul. (:
2013. júl. 21. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

én felpánzélozot pörölyös vadállatot kedvelem mert a páncél meg védi a sérülésektől és egy ütésel bárkit a földre küldhet és ezek ellen sneak-es íjászok vagy csatamágusok semmit sem tehetnek és ezeknél rákell gyúrni a kovácsolásnál hogy deaderik páncélja és fegyvere legyen valamint jól jön ha enchtandolod a fegyvereit és magas two-handed weapon is jól jön. ha egy kis extra sebbzést akarsz még akkor kotyvaszthatsz különböző mérgeket

így én egy csapásal a padlóra küldtem aulduint

2013. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KecskeNT ***** válasza:
Osonáshoz vagy valami tápos Eleven cuccot ajánlok, vagy Dark Brotherhood/Thieves Guild cuccokat.
2013. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!