Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps move kontrollert elrontotta...

Ps move kontrollert elrontottam, meg lehet javítani?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy szétszedtem az újonnan kapott ps move kontrolleremet mert azt hittem elemes és ki kell cserélni. de amikor kicsavaroztam a 4 csavart és szétszedtem véletlen kiszakítottam egy papírszerű zsinórt ami a 2 részét egybe tartotta. Ezután visszacsavaroztam a csavarokat és kipróbáltam hogy működik e még. Működni működött a T gomb kivételével. Gondolom ez a szakítással köthető össze. Meg lehet javítani? Ajánlotok valamit?

2013. júl. 23. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=EW5FX05hq2A ebben a videóban 00:50-től látható a bal alsó sarokban.
2013. júl. 23. 16:15
 2/2 anonim ***** válasza:

vidd el szervizbe, ha azt mondják nem javítható, akkor kénytelen vagy venni egy másikat :/

mondjuk ha a javítás túl drága lenne akkor lehet hogy egyszerűbb venni egy új kontrollert

2013. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!