Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy a Sims 3...

Miért van az, hogy a Sims 3 régebbi kiegészítőit viszi a gépem akadás mentesen az újabbaknál meg akad? :O

Figyelt kérdés

Tény, hogy nem egy erőmű a gépem de 1 kiegészítő elmegy rajta low-on. Most pl. a nemzedékek vannak rajta és semmi baja low-on megy meg mindegy ultra király. DE régebben megpróbálkoztam az egyetemi évekkel csak úgy natúrban más kiegészítő nem volt azon kívül és olyan mocskosul akadott, hogy nem is lehetett vele játszani és ez van kb. az összes újabb kiegészítőnél.... Mi a teendő?

ui.: Előre is köszi a válaszokat ;)



2013. júl. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. az alap probléma egyszerű. a géped régebbi, és igaz hogy sims3 mindegyik, de ezekkel együtt nő a RAM és a vidikari szükségletének a szintje. szerintem nézd meg az alap gépigényét és úgy fejleszd. de lehet az is a baj, hogy sok egyedi tartalmad van / kevés a gépen a szabad tárhely.
2013. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszerre mindig csak 1 kieg. van fent és nincs egyáltalán egyedi tartalmam a gépem annyira nem gány csak a vidikarival vannak problémák de lowon egy kieg. megy de csak a régebbiek és am a frissítés miatt is van sztem mert ha nincs kieg csak az alap és frissítem vége kész akad mint az állat :(
2013. júl. 25. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor vidikarit vegyél szerintem, vagy ram.


[link]


de itt le vannak írva, szerintem hasonlítsd össze a sajátoddal :)

2013. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De attól még igazán elmehetne, hogy nem FX 5900-am van hanem FX 5700-am. És megy is a nemzedékek! Szóval ez a baj ezt viszi akadozás mentesen azt meg nem és külön külön egyszerre egy kieg.
2013. júl. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!