Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad nekem a heroes &...

Kupicalajos kérdése:

Miért akad nekem a heroes & generals? Többi lenn

Figyelt kérdés

feltettem a heroes & generals-t de a legalacsonyabb grafikán is akad de még a térkép is akadozik itt a gépem adatai:Proci intel core 2 duo 260GHz 260GHz Ram 2GB

vidikártya NVIDIA GeForce 210 512MB. a Bad Company 2 egész jól fut ezen a gépen, akkor ez mér akad minimumon is??



#akadás #heroes end generals
2012. dec. 7. 22:57
 1/4 GR120 válasza:
Gyenge a géped. Nekem Nvidia geforce 610m van 1 gb -al de meg az is gyenge , nemhogy meg a 210 fel gb-al.
2014. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 én a háboru ***** válasza:
Nekem van 1gb vidi karim és meden fut....... EGY JO VIDI KARI!!!!!!!
2015. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 duakau ***** válasza:
Nekem 2gb vkari, 3gb RAM, AMD Athlon 64 dual core 3600+ proci, és élvezhetetlenül akad. SOS!!!
2015. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 én a háboru ***** válasza:
Talán frisitsd a vidi karit VAGY a net . Ugyan is kedvend H&G szerverei nem birja ha sokan vannak fent ... Szóval attól is akadhat. érdemes erre fugyelni
2015. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!