Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3at megvettem használta...

Diablo 3at megvettem használtan csávó leirt mindent ami az accounthoz kell de a nevét nem adja meg nem ir vissza és kell a belépéshez az új ip cím miatt, hogy tudnám meg csinálni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem tűnt fel még hogy átvágtak?
2013. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diablo3-at nem tudsz legaláisan venni, gondolom ezzel tisztában vagy, még ha meg is adja az adatokat, simán bannolhatnak a játékból. Battle.net accounthoz van kötve, az pedig személyes adatokhoz és e-mail címhez. Ezt vagy megváltoztatja az ember, vagy eladja őket az accounttal eggyütt (gondolom egyiket sem kaptad meg). Igen, valószínűleg átvertek.
2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belépéshez nem kellenek személyes adatok. E-mail cím és a belépési adatok viszont igen. normál esetben (ha a tiltás ellenére megveszed), akkor nincs gond. Egy authenticatort kell a fiókhoz rendelni és minden IP cím váltást jól kezel utána. Ha zárolnak, akkor se név kell, hanem a titkos kérdés/válasz, esetleg SMS protect, vagy authenticator kód. Belépés után a netes armory/profil résznél látod a regisztráláskor megadott nevet. Ha meg már nevet kér (egyáltalán van ilyen eset?), akkor ott gáz van. Az eredeti tulajdonos bármikor visszaszerezheti a fiókját lopásra hivatkozva, ha mellékeli egy személyes okmányának másolatát a kéréshez. Akkor meg kb ki vagy golyózva. Azt hiszem e-mail váltásra eddig is volt mód és az utóbbi pár hétben starcraftnál volt hír, hogy a nevet is lehet váltani. Az meg egységes. vagy csak felhasználónevet/karakternevet lehet módosítani?
2013. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A belépéshez valóban csak a felh.név+jelszó kellenek, de ha te egyszerre megváltoztatod az összes adatodat és még új IP-ről is lépsz be, az gyanút kelthet a Blizzardnak. Ilyenkor, ha jól tudom teljesen jogosan zárolhatják az accountot és követelhetnek névváltoztatást igazoló papírt vagy okmányokat. Általában észre szokták venni, elég jó szűrőjük van. Első körben tényleg csak CD-kulcsot vagy titkos választ szoktak kérni, de az az automatizált rendszer.

Szóval ha nem tudod megmagyarázni, miért lett a neved Dr. emeritus Kovács PhD Jolánból újabban Varga "vagány" Pityu és miért lépsz be a Rózsadomb helyett Ózdról, akkor valószínűleg úszott az acc. Abban nem vagyok biztos, hogy az eredeti tulajdonost felelősségre vonhatják-e ilyen esetben, de szerintem meg van rá a mód, hogy ő se játszhasson többé azzal a Battle.net fiókkal, ha bebizonyosodik, hogy el akarta adni.

2013. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát barátom sajnos átvágtak.
2013. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!