Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a szerepjátékról...

Mit gondoltok a szerepjátékról, és azokról akik játszanak?

Figyelt kérdés
Elsősorban FRPG-re gondolok. Ciki vagy nem?

2013. júl. 26. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó hobbi, sok tekintetben hasznos is lehet, építő, fejlesztő jellegű. Ezen túl semmi extrát, én is játszom, fórumokon már kb. 10 éve, önmagában ez nem jelent semmit, se pozitív, se negatív, és nem, egyáltalán nem ciki.


Nagyon nem mindegy a szóban forgó fórum (ha már frpg) és az ottani közösség színvonala, a játék típusa, pl hogy valami fandom-ra épülő szerepjátszós cucc-e (ezek nemigen érdekelnek) vagy valami asztali szerepjáték fórumos verziója (én ilyet játszom).

2013. júl. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zeu ***** válasza:
100%
Szerintem is jó dolog akár fórumon akár barátokkal összeülve játszátok. Kapcsolatépítő, és ha van fantáziás hozzá tök jó szórakozás
2013. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!