Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreasban miért túl...

Gta san andreasban miért túl agresszívak az emberek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje játszok, de nem értem miért, túl agresszívak az emberek. Kb 10 percenként elkezdik egymást lőni meg minden, de nem bandaháború, csak közemberek. az utakon egymásba mennek és volt már többször is hogy kb 40 kocsiból álló robbanásos dugó lett az autópálya közepén. és nem én okoztam hanem maguktól. mintha valami pusztított volna. meg nagyon gyakran lángra kapnak a vidéki házak, meg nagyon sokszor az autók csak úgy a semmiért. (és persze fel is robbannak)


használtam kódokat, de semmi olyat nem hogy agresszív forgalom vagy hasonló... oké hogy véletlen szerű meg magas a mestersége intelligencia benne, de ennyire nem kéne hogy 5 percenként robbannak meg hasonló. mit tegyek, hogy lenyugodjanak, meg hogy ne történjenek ilyenek?



2013. júl. 27. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A játékmenet egy bizonyos pontján átvált "zavargás" módba, amikor visszatérsz a szomszédságba. Ez a játék része, ahogy haladsz a vége felé.
2013. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy Officer Tenpenny korrupt, meg csomó piszkos ügybe benne volt, de ejtették ellene az összes vádat, és ezért fellázadt az egész város. Csak az utolsó küldetés teljesítése után fognak "lenyugodni".
2013. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De már 100%-on van... jah meg még az is szokott lenni, hogy olyan közel rakja le a kocsikat mögöttem a játék mikor már gyorsabban megyek, hogy szinte azonnal belém is jönnek
2013. júl. 28. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a küldetésektől függ.


Valóban agresszívak... Beléd mennek, gyorsan mennek stb. Ilyen a San Andreas meg kell szokni. A játéktervezők így csinálták meg.

2013. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem az történt, hogy simán "kocsikáztam, tehát lövés nélkül. Megálltam a San Francisco hídjáról játékba másolt híd hídfőjénél, a San Fierro-Las Venturas határon. Álltam a pirosban, nem törtem össze a kocsimat, majd egyszer csak hátulról a kocsimba szaladt egy kisbusz. Nem értettem, hiszen piros volt, és nem állt mögöttem senki a karambol előtt. És nem egyszer történt ez velem.
2013. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!