Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahol tudok leírást olvasni...

Valahol tudok leírást olvasni a skyrim történetéről?

Figyelt kérdés

Szóval nem figyeltem, és nem telejsen értem a sztory-t ulfriccal kapcsolatban, valahol tudok olvasni róla ?!

Az egész sztory-t nem értem, hogy most ki kivel van, Viharköpenyes Urfic jó ember-e vagy áruló, sorolhatnám... nekem kellene eldöntenem, hogy átadják-e a tartományt, vagy ne, de nem figyeltem rendesen, és nem tudok dönteni... Légyszíves egy rövid leírást tudna írni valaki a skyrim történetéről ?!



#játék #Skyrim #oblivion Elder schols 5 #skyrim vámpír #skyrim küdletés #skyrim történet #battista #battisa
2013. júl. 28. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Hát leírást nemtudok külön de én leírom neked. Itt nincs jó vagy rossz részben mind a Viharköpenyeseknek mind a Birodalmiaknak igazuk van Ulfric az északi nép szabadságáért harcol Tullius tábornok pedig hogy Skyrim maradjon a birodalom része bár én inkább Ulfric pártját fogom mert a birodalom lepaktált a Thalmorral(elfekkel). Küldetések amúgy teljesen megegyeznek kivéve a Fehérvágtai csata mert ott ugye vad véded vagy ostromlod. A másik érvem arról,hogy nincs gonosz a két fél között az az hogy mikor mennyországba(nem emlékszek mi a neve a játékban) vagyunk hogy elkapjuk Alduint akkor találkozunk birodalmiakkal és Viharköpenyesekkel is Ulfric is odakerül ha a birdolmiak oldalán vagyunk. Ha vanmég kérdésed szívesen válaszolok:D
2014. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!