Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha League of...

Mit csináljak ha League of Legendsben mindig noobokkal rak egy csapatba és emiatt mindig vesztünk?

Figyelt kérdés
de komolyan mindig van valaki (vannak valakik) aki nem ért a championjához, nem is harcol csak ott sétálgat össze vissza vagy kilép-visszajön kilép-visszajön kilép-visszajön és egyszerűen szétrobban a fejem az ilyenektől
2013. júl. 31. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerezz haverokat es jatszatok premade csapatkent
2013. júl. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A noobokat megértem, de aki kilép visszajön azt sajnálom. Legalább próbálkozik. Tegnap kicrashelt a lolom 10-15x meccs közben, fogtam és újratelepítettem. Ahogy az első mondta keress 2 vagy 4 havert és toljátok úgy.
2013. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 -Igazmondó- ***** válasza:
Kis szinteken mindig ez van, majd magasabb szinteken másképp lesz.
2013. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ezt nem fog össze jönni minden haverom szinte már gyűlöl minden játékot aminek nincs legalább olyan grafikája mint a modern warfare 3-nak :/
2013. júl. 31. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

dehogy lesz maskepp, magas szinten is ugyanannyi hulyet fogsz majd ki

a haverjaid meg grafikapistikek... hat ez szivas

2013. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az élet nagy problémái....
2013. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!