Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of legends-ben mit...

Rafikesz kérdése:

Leauge of legends-ben mit takar az, hogy jungelezés?

Figyelt kérdés
Hol kell csinálni, mit kell csinálni, hogy érdemes csinálni? Elég kezdő vagyok, talán ha 4-5 játszmát lejátszottam eddig.

2013. aug. 1. 00:21
 1/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:
100%

Ha 4-5 játékot toltál eddig,akkor a jungelezést konkrétan felejtsd el egy jó ideig.

Amúgy azt takarja hogy nem top-on/mid-en/bot-on farmolsz,hanem az ezek között lévő helyen.

Ha az ellenfél a te tornyod alatt van,akkor kijössz neki segíteni megölni az ellenfelet.Ez a "gank".

Még az is a te feladatod hogy a sárkányt meg a Baron-t is a te csapatod vigye el.

De amíg nem vagy legalább 20-as szintű addig ne is próbálkozz a jungelezéssel.Mert 20-as szint után tudsz venni olyan rúnákat amik jók is.Azért mondom hogy ne nagyon próbálkozz vele mert elég kevés champ van aki rúnák nélkül egyáltalán egyszer ki tudja pucolni a jungle-t anélkül hogy belehalna.

[link] Ez angol,így nem tudom hogy neked fog-e segíteni.

2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7fe700A2R_s

ez egy nagyon jó videó, a feltöltő többi videóját is ajánlom, szépen elmond mindent junglezésről, szerintem a videó után próbálkozhatsz vele de customban csak, és a játék elején nem is szeretik ha valaki megy junglebe, mert akkor a topon egyvalaki marad kettő ellen, és azt már nem fogja fel hogy hiába szív ő, simán nyernétek, így egy jó ideig pvpben nem javaslom, coop is necces, custmban próbálkozhatsz vele, aztán 20as szint után rúnákkal máshol is

2013. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még várok vele egy kicsit, aztán megpróbálom, hogy milyen is a jungelezés :))
2013. aug. 1. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ha level 30-as leszel és mész rankedezni akkor fogsz jungelezni. Röviden annyit kell tudnod most hogy nem a tornyokhoz mész miniont ölni, hanem a jungle-ben kezded a farmolást, mert így több farm jut azoknak akik a vonalon vannak.
2013. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mykola ***** válasza:

Szerintem minnél hamarabb kezdj el jungelezni, nagyon fontos pozíció.

Mivel gondolom blind picket játszol nincs ban ezért nyugodtan kiveheted NUNU-t.

Nunuval iszonyatosan egyszerű junglelezni és nem is szükséges rúnákat venned hozzá.

q - true damage mobokba + gyógyít téged

w - gyorsabb vagy és gyorsabban ütsz (+ az akire rárakod)

e - egy hógolyót dobsz ami nagyon sokat sebez és iszonyatosan sokat lassítja az ellenséget

r - egy hatalmas robbanás magadkürül, lassít és nagyot sebez

passive - minden hetedik ütés után ingyen (mana nélkül) varázsolhatsz

2013. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!