Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó YouTube neveket mondtok?

Jó YouTube neveket mondtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy YouTube csatorná,de nem tudom mi legyen a neve.Kérlek segítsetek.A csatorna infói: Tutorialok kisfilmek,gameplayok,Tesztek,elemzések.Nem tudom mi legyen.

Egyáltaán nézni fogják a gameplayokat és teszteket vagy még találjak ki valami mást?Sok videót a CoD MW3 MW2 részekre szentelnék.


2013. aug. 1. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Találj ki mást, a gameplayekre már nincs szükség.
2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sKillEr96 ***** válasza:

Nevet nem tudok, de tippeket igen: gameplay-t felvenni és felrakni (sajnos, legnagyobb sajnálatomra) ma már nem olyan nagy "biznisz" mint mondjuk 2-3 éve. Tapasztalatból mondom, nekem is volt egy YT csatornám, ahol volt 1-2 gameplay, amin volt mondjuk 100-200 megtekintés vagy több is, de ennyi. Kritikákat csinálj, és lehetőleg olyan dolgokról/filmekről/játékokról, amik érdekesek és/vagy figyelemfelkeltők, de nincs róluk tonnányi kritika. Legjobb erre a saját példám: csináltam egy kritikát a japán ero-guro műfajról (röviden belezős hentai),a mire eleinte nem érkezett megtekintés, de aztán 2 hónap múlva 1400-an nézték meg. Szerintem azért, mert egyedi kritika volt, és mert nem csinált sok ember (sőt, szerintem senki) addig róla vélemény/kritika videót. Sajnos az az accountom már nem létezik, de a kritikát sokan nézték. Mellesleg én is gameplay-es csatornát "üzemeltettem", és az új csatornám is főleg gameplay, de nem hiunném, hogy sokra megyek vele. Amilyen témnákban videózz:


-Kritika (mindegy, miről, csak ne tömegtermék)

-Vocal Cover (amikor elénekelsz egy számot)

-Néhány NAGYON új játék gameplay-e (pl. én a Painkiller Hell&Damnation-ról szerintem elsőként tettem a YouTube-ra Trauma végigjátszást, nézték is mindegyik részt vagy 60-an minimum, mert a kijövetele után kb. 1 héttel tettem fel a vidiket)

2013. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még miről tudnék csinálni?A filmeket elemzni nem jó mert már van olyan a YT-n és copy lenne.
2013. aug. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!