Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Youtube videók lenne rá igény?

Youtube videók lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Szóval én végigjátszásokat,gameplayeket és bemutató videókat szeretnék készíteni(általában horror játékokról).

Ezek a videók jó minőségűek lennének ami igényes munkával társulna.



2013. aug. 2. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem már a tököm tele van a gampeplayekkel.
2013. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdés.

Negatív pont. :)

2013. aug. 2. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes, jól megvágott anyagról van szó és a hangod is illik hozzá és van egy jófajta előadás stílusod akkor persze, gondolom néznék. Legyél egy csini csaj aki kis szűk toppot hord, fest be a hajad valami rikító színre, kis kamerán látszódjon,hogy gameplaj közben miket reagálsz, és mondogassad, hogy egy gamer csaj vagy, mert bizony vágod a dolgokat meg nerd vagy, néznék.
2013. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -Igazmondó- ***** válasza:
73%
Első +1 Túl sok van már, "találj ki valami egyedit" ezt szokták mondogatni...
2013. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van rá igény én azt érzem csak egy a probléma a jelenlegi elitbe bekerülni nehéz lesz lásd:


Minecraft : Lszajmi, Sirius $ Slowmo2, akár Herby

Kalandozós, bemutatós: Covery

Horror: Szefi

LOL, Starcraft: Szefi, Sirius

Módolós videók: Slowmo2

Autós: Dave


Meg kéne találnod azt a kategóriát amely sok mindenkit érdekel de igazából senki nem foglalkozik vele komolyabban és erre a sport kategóriát ajánlom, mert abból elég kevés videó van főleg magyarul, a horrort látom külön kiemelted de ott Szefi miatt nehéz lesz majd felkerülni az "elitbe" ráadásul a sok Nokedli majd játssza az eszét, hogy copy, copy meg ilyenek..

2013. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az 5# válaszolónak.
2013. aug. 4. 13:33
 7/8 A kérdező kommentje:

És még hozzátenném,hogy a horrorműfaj alatt nem azt a szefi stílust képviselném.

Mondjuk úgy,hogy én már veterán a horror játékok terén(azaz nem ugrok ki a székből a sledermantöl).

Én az ilyen régebbi klasszikus horror játékokból szeretnék videókat készíteni(egyébként gondoltam már szerepjátékokra is bár nem tudom,hogy arra lenne-e igény)pint például a Clock Tower,Nosferatu: Wrath of Malachi,Silent Hill,White Day.

Most mondtad a sport játékokat(ezeket is nagyon szeretem)

,ez most nagyon megváltoztatta a gondolkodás módomat(mármint a videó készítés terén).

Szóval teszek egy próbát a sport játékok terén,remélem,hogy tetszeni fognak(még 1x kösz).

2013. aug. 4. 14:14
 8/8 anonim válasza:

Nem igazán hiszem hogy sport játékról lehetne jó, izgalmas, érdekes videót kihozni, de ne legyen igazam. Bár én a helyedben nem kezdenék bele. Vagy ha nagyon bele akarsz kezdeni akkor próbálj kitalálni valami egyedibbet. Persze ez csak az én véleményem.

Amúgy miért szeretnél videózni?

És csak kíváncsiságból, de hány éves vagy. Mert a 16-17 év alatti videósokat nem igazán szokták szeretni. Általában támadják is őket. Tehát ha az alatt vagy akkor inkább kíméld meg magad a sok rágalomtól. Csak egy tanács.

2013. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!