Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban mi az az enderman?

Minecraftban mi az az enderman?

Figyelt kérdés

Ugy ertem tudom mi az .nagy feket ize

lecci mondjatok el mindent az endermanokrol.az alvulagrol.a nether portallor.fejtsetek ki reszletesen.en kezdo vok leccu ne specko szavakkal pl redstone.es meg azt is tudni szeretnem h az alvulagu kaput h lehet epiteni.meg a nether eye val h lehrt megttalalni a portalt



2013. aug. 2. 18:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Es a legfontosabb.higyan lehet atjarot nyitni az endermanok vilagaba?
2013. aug. 2. 19:07
 2/13 -Igazmondó- ***** válasza:
Tudod van olyan, hogy Google.hu és Youtube.com légy szíves tanuld meg őket használni! :)
2013. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Enderman egy szörny amire ha ránézel akkor mérges lesz rád és kinyír. Az ender portalt pedig találni lehet, ender eyet kell craftolni ender pearlből és blaze bowderből és ha az ender eyet eldobod akkor a legközelebbi ender portal felé indul el.
2013. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.valaszolo szopja patkot meg tuszemtse kaktuszt

2.valaszolo koszonom szepen.csak kezdo vagyok nemreg kezdtem am minecraftot

legyszi elmagyarazna vki mu az a craftolas,hogy lehet?es a portalosat lecci erthetoen magyarazzatok el.koszi:)

2013. aug. 3. 11:28
 5/13 anonim ***** válasza:
a craftolás során új tárgyakat tudsz létrehozni és ehhez barkácsasztal kell többnyire. képeket, hogy mit hogyan kell keress a hu.minecraftwiki.net-en.
2013. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amúgy mi a skype neved? ott elmagyaráznék mindent könnyedén
2013. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azt remélem tudod hogy a Minecraft világa blokkokból áll!:D
2013. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ird be Google-ba hogy magyar minecraft wiki és ott Mindent leír neked a minecraftról magyarul!
2013. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nyugi csak próbáltam egyszerűen elmagyarázni neki anélkül hogy itt valamelyikünk is eljusson az anyja p*csájába... kedves kérdező, lefogadom most mész 2. osztályba, 7 éves vagy, és hogy elsőben megbuktál nyelvtanból -.-
2013. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
B+TUDOD TE TELIN MILYEN KICSIK A GOMBOK?
2013. aug. 4. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!