Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan MMORPG játék...

Létezik olyan MMORPG játék amiben a mikrofon majdhogynem kötelező?

Figyelt kérdés
Ezalatt értsétek azt, hogy például sétálok a fővárosban és hallom persze eltérő hangerőben (közelség szerint) az amit a más játékosok és ők persze ugyanígy engem, a többi chat részlet, privát stb az persze megvan. De létezik ilyesfajta MMORPG? (Más nyelvű is lehet)

2013. aug. 2. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
WoW, cata óta van a játékba épített ilyen funkció, de csak akkor hallasz másokat ha neki is bevan kapcsolva.
2013. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
WoW-al tisztában vagyok, de valami más (nehezebb, szebb) tood valami olyan amibe nagyon sok időt kell belefektetni.
2013. aug. 2. 19:01
 3/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről, és kétlem, hogy létezne.
2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért a wowba nem kell sok időt belefektetni, adott Countent HC gearjét még a legjobb magyar klánok is csak több hónap szenvedés után clearelik.
2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem így értettem a wow-ot de abba már elég időt fektettem bele. Nemes egyszerűséggel, meguntam.
2013. aug. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!