Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire érdemes megvenni a...

Mennyire érdemes megvenni a Battlefield 3-hoz a Prémiumot?

Figyelt kérdés

Az alapjáték már jóideje megvan, de gondolkodtam, hogy meg kéne venni a prémiumot is, mert kezdem unni az alap pályákat.

6500-ért érdemes lenne megvenni? Mennyire jók a prémiumos pályák, fegyverek, stb?



2013. aug. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem most már érdemesebb megvárni a BF4-et, de ha nem lennénk ilyen közel a BF4-hez aztmondanám hogy megéri megvenni, én is előszőr az alapjátékkal toltam aztán 1 hét után megvettem a premiumot és nem bántam meg
2013. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szereted a játékot akkor mindenképp érdemes megvenni hiszen 20 pályát ad. Ennyiért pedig szinte ajándék.

[link]

2013. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretem az alapjátékot, nagyon bejött. Köszönöm a válaszokat. A BF4-be pedig még nem szeretnék vakon "belevágni". Nem túl olcsó...
2013. aug. 5. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
nem is arra értettem hogy előrendelni most azonnal, én se vágok bele vakon, én játszani fogok a bétával september végén és ott döntöm el, ahoz hogy tudj bétázni, előkell rendelni originről a bf4et vagy lennie kell bf3 premiumodnak
2013. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem megveszem a prémiumot, mert az alapjátékot nagyon szeretem, és amúgy is majd a prémiumosok kapnak BF4 bétát. Akkor majd eldöntöm, hogy az is tetszik-e. :D
2013. aug. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!