Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért utálja (szinte) mindenki...

Miért utálja (szinte) mindenki a SWTOR-t?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy milyen fo.s.

Miért?

Nekem egészen tetszik.(Bár néha tényleg kell mellékküldetést csinálni, hogy a főszálban tovább tudjak haladni)



2013. aug. 7. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem és a haveroknak nagyon is bejött de utána meguntuk mert free to play-es karakterrel nem jó játszani...
2013. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert az egyik legnagyobb MMO bukás volt.
2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem konkretan a harcrendszer nem tetszett, sok mmot probaltam mar, de ez tunt a legrosszabnak, de valoszinu vannak mas hibai is, nem veletlen lett ekkora bukas
2013. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fordítva: éppen azért volt mmo bukás, mivel senkinek nem tetszett.
2013. aug. 7. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszene de megtelik egyből a gépem vele
2013. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ANYÁDD válasza:
Mert 1 torz fa*zság ez már nem csillagok háborúja hanem agyon mmo-zott sz*rság.. ;)
2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért utáljuk a Star Wars The Old Republicot, mert mikrotranzakciós rendszert csináltak belőle és egy értelmes eszköz amit megvennél 2x olyan drága mint egy értelmes játék.


Szerintem jobb is hogy már nincs, kb a Motor City Online is ugyanígy bukott el.

2014. júl. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A játék eredetileg azért lett "bukás", mert túl korán adták ki. Hiányoztak belőle funkciók (pl. group finder), ill. endgame content is csak a Karagga's Palace volt kezdetben, és mikor elég sokan kb. 1 hónap vagy kevesebb idő alatt végeztek a sztorival, majd a KP-t is 128.-adszorra is végigcsinálták nem tudtak mit csinálni és elmentek. Majd a megmaradt fejlesztők (merthogy indulás után közel a fele fejlesztői csapat felmondott, vagy kirúgták) szépen lassan elkezdték berakosgatni a hiányzó funkciókat, emiatt az új content csak úgy szépen lassan csordogált (pl. Eternity Vault, Explosive Conflict) és ezért még többen hagyták ott. Erre jött első fejlesztői válaszként a trial mode lvl 15-ig, de az nem lett annyira népszerű, mint várták és eközben még többen hagyták ott a játékot. Végül 2012. novemberében a játék átállt f2p-re, amit a játékosok elég vegyesen fogadtak. Az általános vélemény az volt, amit a feljebbi hozzászólásokban is olvashatunk, hogy tele van mikrotranzakciókkal és mindenért fizetned kell. A rossz hír, hogy a játék is ezt sugallja, pedig a háttérben meg van benne a lehetőség arra, hogy akár ingame creditekért beszerezz mindent, amit egyébként a Cartel Market-ról lehetne. A f2p megjelenése még inkább erősítette azoknak a hatereknek a véleményét, akik már a játék megjelenése előtt/megjelenésekor is azt mondták, hogy rossz, így a közvéleményben még inkább az terjedt el, hogy a játék "p2w", ill. fizetés nélkül nem tudsz semmit se csinálni (ami egyébként így nem igaz). A f2p müködésének alapgondolata egyébként az, hogy a story-t teljesen szabadon végigviheted, szóval akár azt is mondhatjuk, hogy kapsz egy KotOR 3-at ingyen, de ha már a játék MMO része is érdekel, ahhoz már fizetni kell, vagy ingame vagy valódi pénzzel.


#7: "Szerintem jobb is hogy már nincs" - Ha arra célzol, hogy a játék már leállt, akkor jelezném, hogy mindig megy.


Megj.: Egyébként ha már bukásról van szó, én is szeretnék több, mint 500k elfőizetővel és még 2-3-szor ennyi játékossal évi 200+ millió dollárt bukni.

2014. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*még mindig
2014. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8, #9 vagyok: elnézést az esetleges további helyesírási és egyéb hibákért, csak sietek.
2014. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!