Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mért utálja szinte mindenki...

Mért utálja szinte mindenki Arnoldot a SzJG-ből? :SS

Figyelt kérdés
szerintem nem annyira durva a srác..és jó barátja Reninek

#szerelem #regény #Szent Johanna Gimi #könny #SzJG #novella ármény szorakozás szent johanna gimi
2013. ápr. 30. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Majd meglátod a többi részben;)
2013. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
83%
Figyelj.Addig szeretsd amíg el nem jutsz odáig, hogy bunkó, kötekedő stb. De ez ARNOLD!! Nem nézi jó szemmel, hogy Reni és Cortez járnak, és ezt meg is mondja, elég durván.
2013. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bianka<33 ***** válasza:
64%

A válasz egyszerű.

Kihasználta, és irányította Renátát.

Ezt onnan tudod megállapítani, hogy míg Arnold jelen volt Renáta életében - mármint 10. végéig - addig nem jöhetett össze szerelmével, Cortezzel. Millió alkalom lett volna arra hogy összejöjjenek, de majdnem mindet Arnold "cseszte el". Cortezzel amúgy sem volt jóban. de amikor megtudta, hogy ő is ugyanazt a lányt szereti, azóta jobban utálta. + ott van az is hogy azért nem akarta, hogy összejöjjenek, hátha mégis beleszeret Renáta Arnold-ba. Ez az önzőség. nekem ez a véleményem.

2013. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem. :) Szerintem jó arc. És igen, az természetes, hogy valakit idegesít, ha a szerelme mással van, most komolyan, aki ezért felelősségre vonna bárkit is, az elég butácska...
2013. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Totál egyetértek azzal, hogy irányította Renit. Mindig a saját érzéseivel foglalkozott. Első 2 részben még bírtam, de a harmadikban megutáltam...
2013. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sennie Beile ***** válasza:
100%

Spoilert tartalmaz!!!


Mindenki máshogy gondolja...

Team Arnold, Team Cortez, mi csak Reni szemszögét ismerjük.

Ki ne lenne dühös, amikor megtudja, hogy az ő szerelme mást szeret? Ő pedig csak a "barát" zónában van?

Lehet, hogy annyira szerette Renit, hogy ez már az önzőségbe ment át - mindenkivel bunkó, aki nem Reni.

Aztán mondhatnánk azt, hogy aki igazán szereti a másikat, azt elengedi. Arnold is elment Párizsba, nem?

De aztán meglátogatta, és össze is vesztek - az egyetlen ember, aki megértette, most örökre meg akarja vele szakítani a kapcsolatot? Ki ne lenne ilyenkor kiakadva?

Az is igaz, hogy egy rohadt bunkó stílusa van a gyereknek, de szerintem elkeseredettségében lett ilyen, noha előtte sem volt piskóta.

Nem szereti őt, nem barátja neki úgymond senki, és adja a "senki sem érdekel" figurát, pedig belül nagyon is egyedül van. Ekkor pedig úgy reagál, mint a sarokba szorított kutya: támad.

Rátett magának ő is néhány lapáttal, de szerintem, ha nem ismerjük az ő szemszögét, akkor ne ítélkezzünk.

2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó tökéletesen egyetértek! Szerintem, ha Arnold helyében lettem volna, akkor tuti én is ezt csináltam volna. Azok, akik utálják Arnoldot, mert ők inkább Cortezért vannak oda mit tettek volna, ha a legjobb és egyben egyedüli barátuk, akikbe még szerelmesek is valaki mást szeret és folyton róla beszél? Ráadásul folytan nyáladzik utána? És Arnold végig nézte azt is, ahogy Reni C miatt szenvedett, ti bírnátok azt a csávót, aki miatt a szerelmetek szenved? De most tényleg!?
2013. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6, #7, igazatok van!!! Én is erre gondoltam.
2013. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Én személy szerint nem bírom, de ez tényleg olyan kérdés, hogy kinek a szemszögéből nézzük. Mert pl. szerintem, ha Reni járt volna Arnolddal Petivel soha nem találkozott volna. Ja és Arnold kisajátítani akarta Renit és a saját kedve szerint formálta. Reni miatta tudta meg hogy létezik a Beatles! Addig legalább jó zenét is hallgatott...
2013. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Én az első részekben kedveltem, de aztán akkora egy bunkó tuskó lett, hogy azt hittem kivágom a könyvet :DD

Ugyanakkor valahol meg tudom őt is érteni, ha belegondolok, hogy nekem lenne egy legjobb fiúbarátom, akibe szerelmes vagyok és közben más lány után epekedik... :/

2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!