Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban melyik championt...

LoL-ban melyik championt érdemes megvenni? Lehetőleg távharcost.

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 20:24
 1/4 -Igazmondó- ***** válasza:
Ez annyira eltérő, kezdetnek Ashe, Annie. Mindegyik nagyon jó a maga módján, csak rá kell érezni. Ajánlanám a következőket: Brand, Caitlyn, Draven, LeBlanc, Quinn, Zyra Könnyen kezelhetőek és erősek.
2013. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mykola ***** válasza:

Azt érdemes megvenni amivel szívesen játszol. A legtöbb champ jó. A lényeg, hogy tetszik neked. Én annó nagyon szívesen játszottam Annie-vel és jól is ment. Mostanában Sejuani-val meg Leona-val játszok. Nem azért mert ezek a legjobbak, hanem mert élvezem a játékot és ez visz előre.

Próbálj meg kép/történet alapján választani egyet, és ha megtetszik megtehetsz mindent, hogy nagyon jól játsz vele.

Lesz motivációd, hogy guide-okat olvass a neten, hogy fejlődj.

2013. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na azért ne túlozzunk. Egy Zyra vagy Le Blanc hogy lenne már könnyű champion? Elég nehéz velük jól játszani. Gondolom nem egy tapasztalt játékosról beszélünk, így tehát semmiképpen sem ajánlom még ezeket a championokat Zyrát meg pláne ha csak nem akarsz supportolni. Inkább vegyél valami ADC carryt. Egy Ezrealt vagy egy Miss Fortunet vagy akár egy Varust.
2013. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -Igazmondó- ***** válasza:
Nekem könnyűek, hamar rájuk éreztem, csak azért mondtam, de való igaz kissé bonyolultabbak.
2013. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!