Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik a jobb play station 3...

Levi.casey kérdése:

Meik a jobb play station 3 vagy xbox 360?

Figyelt kérdés
Nem tom eldönteni meik a jobb kinect téren az xbox az biztos de nem vagyok benne biztos maga az egész jobb e

2013. aug. 12. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Xbox a jobb, nekem is az van;)
2013. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a jobb, ahol jobban bejönnek az exkluziv játékok. És ami több haverodnak is van. Mert a konzol akkor az igazi, ha több ember tolja. A mozgásérzékelők meg olyan mint a 3d-s tévék. Szépek, jól néznek ki, de csak pc-n használnád ki igazán.
2013. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kinect téren biztos az xbox, mivel az nincs PS3-ra.

De azért az, hogy nem vagy képes elolvasni több ezer ilyen kérdést elég nagy életképtelenségre utal.

2013. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb fölösleges kérdés. Olvass utána a GYK-n!
2013. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem nem tudok több ezer ien kérdést elolvasni hanem nem találtam meg azt a kérdést ami pont nekem kell ha nem tetszik nem kell válaszolni
2013. aug. 12. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha van sok pénzed játékokra akkor ps3 ha nincs akkor vegyél feltört xbox 360 abból is slim legyen :)
2013. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZolaZotya ***** válasza:
hát ebben a generációban nekem Xbox 360-on van, de már megbántam, PS-nek sokkal jobbak a szolgáltatásai PS Plus segítségével havi 2-3 ingyen játék. Xbox 360-ba csak a kontroller tetszik.
2013. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!