Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek olyan PC játékokat,...

Dr. Lie kérdése:

Ismertek olyan PC játékokat, amikben a cél hogy mondjuk őskorból a jelenkor szintjére fejlődjön a főhősünk, civilizációnk v bármink?

Figyelt kérdés
hallottam már ilzen játékokról de sose találtam őket, online game is jó lenne, kösz :)

2013. aug. 13. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Helo!


Civilization sorozat.


Jo jatekot!

2013. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Stratégiai játékot ismerek kettőt is, bár ott nem egy bizonyos karakter fejlődik, hanem az egész civilizáció. Emellett harcolnod kell az ellenféllel, ami lehet a gép, vagy akár játszhattok többen - akár egymás ellen, vagy szövetségben.

Empire Earth I-II-III, és Age of Empires (ebből most hirtelen nem tudom, hány rész van..)

2013. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. aug. 13. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Androidos, illetve online minijáték az Age War 1-2 , ebben az őskortól, az "űr kor" azaz a jövőig kell eljutni.
2013. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Empire Earth
2013. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Forge Of Empires
2013. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Patyip ***** válasza:
Age of Empires 3
2013. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy internetest tudok, ez a Forge of Empires-t de az nagyon jó!
2015. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!