Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 előrendelése esetén...

PS4 előrendelése esetén milyen ajándékot kapunk?

Figyelt kérdés
Több oldal írja azt, hogy előrendelés esetén exkluzív előrendelői ajándékokat is kapunk. Ezek mik lehetnek, vagy előző verziók esetében ezek mik voltak, ha voltak egyátlalán.

2013. aug. 15. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez főkép a gyártótól függ. Vagyis a Sonytól. És ők ha jól tudom még nem jelentették be ezeket pontosan.

Amúgy eleve az oldaltól is függ. Ezt úgy értem hogy minden oldal valami mással kedveskedik a vásárlóknak, ,ás, és más ajándékokkal, minél kedvezőbbel hogy lehetőleg tőlük rendeljék elő a cuccost. Remélem kielégítő volt számodra a válaszom :).

2013. aug. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt, hogy egyes oldalakon mi lesz az ajándék ezt mikor tudjuk meg vagy megtudjuk egyáltalán mert akkor várnék még az előrendeléssel vagy ne várak úgyis valami kis gagyi jelentéktelen cucc lesz?
2013. aug. 15. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Ezt az oldal majd nyilvánosságra hozza ha már eldöntötték vagy ha a rockstar bejelentette. Szerintem Szeptember elején már már tudni fogjuk.
2013. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy külön csomag ami a Killzone legújabb részét és a PS Eye-t tartalmazza.
2013. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!