Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv Mindenkinek! A laptopomon...

Davidcinti9397 kérdése:

Üdv Mindenkinek! A laptopomon szaggat egy játék Van esetleg valami telepítési megoldás internet nélkül?

Figyelt kérdés
A laptopomon szaggat egy játék(Farming Simulator), szerintem videokártya gyenge. Át szeretném rakni az asztali PC-mre. De azon viszont nincs internet, mert régebbi az OP rendszer. De internet nélkül nem tudom deamon toolsolni.Van esetleg valami telepítési megoldás internet nélkül? Köszönöm előre is a segítséget!

2013. aug. 16. 21:10
 1/4 mpeti1996 válasza:
Laptopon letöltöd a Deamon toolst, és átrakod pendriven a nagygépre. :)
2013. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam már. de egyiknél olyat ír ki, hogy kell hozzá internet, hogy fel tudjam telepíteni. másnál meg valami zagyvaságot..talán azt, hogy nem kompatibilis a géppel a program..
2013. aug. 16. 21:20
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Használj UltraISO-t. Csak egy jobb klikk a képfájlra és onnan bemountolod.
2013. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam azzal is, fel is telepítette, de amikor rákattintok az ikonra, hogy elindítsa a játékot ezt írja ki: Az eljárás belépési pontja (DecodePointer) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll). nincs ötletem :||
2013. aug. 19. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!