Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy netfüggő a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy netfüggő a párom? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Ahogy hazajön a munkából a gép elé ül játszani, míg aludni nem megy. Ha közben bármit mondok vagy kérdezek mindig csak hallgatás a válasz, vagy "Mindjárt, "Öt perc" és persze az öt percből lesz öt óra mire reagál, ha egyáltalán reagál. Ha bárki felhívja vagy kér valamit miközben játszik, ingerült lesz, és míg be nem fejezte a játékot fel nem áll a géptől, csak a játékostársaival beszél közben skype-on. Ez így megy vagy két éve, a normális megbeszélés nem hat, csak ígérget aztán két nap múlva ugyanez megy, magánéletünk sincs mert minden áthallatszik a mikrofonon, rám szól hogy ne beszéljek hangosan mert behallatszik, vagy halkítsam le a tv-t, ne most mosogass és hasonlók. Mit tehetnék?

2013. aug. 14. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Wow, LoL, Metin 2?

oda orvos kell, régen én is ezeket toltam. jelenleg gyk függő vagyok.

2013. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet h ha a bnőm igy viselkedne feltennem neki a kerdest:en v a jatek?!
2013. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
játék vs pár?
2013. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játssz te is vele online!
2013. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Becsüllek azért, hogy annak ellenére, hogy 2 éve ez megy, még mindig kitartasz mellette. Csak az a baj, hogy valószínűleg nem veszed észre, hogy ez a kapcsolat számodra inkább káros már, lásd írod, hogy nem is foglalkozik veled; rád se ránt; nem tart be határidőket; ráadásul ingerült lesz, ha megvonod tőle a játékot idő előtt; no meg internetes haverjaival többet beszél, mint veled. Amikor meg leültök megbeszélni, 2 napig hat, de aztán folytatódik az egész tovább, mint írod, hát kétnaponta meg már felesleges újra meg újra megbeszélni.


Sajnos jól írtad, ez függőség, de az hagyján, szerintem a kapcsolat is halott, hiszen nincs magánéletetek sem. Szerintem ha van lehetőséged, menekülj ebből, mert ha nagy nehezen rá is tudod venni a terápiára, az is hónapokig fog tartani! Áldozat vagy ebben a kapcsolatban; ennél jobb embert érdemelnél magad mellé, hidd el!

2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, különösen az utolsót!
2013. aug. 15. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége a dolognak, ha szabad érdeklődni?
2015. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!