Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek a legjobb...

Hogyan lehetek a legjobb cod4esek között?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok játék, és tapasztalat, de ez nem elég. Az igazi világranglistán játszó játékosok teljesen máshogy lőnek, és taktikázna, mint az átlag emberek, ők hogy gyakoroltak, vagy hogy jutottak ilyen szintre ? Nekem ilyen 3:1 az arányom, ami elég jónak mondható, de a világ legjobbjai megalázóen elvernének, szóval nem értem.

2013. aug. 20. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarul: GYAKORLÁS GYAKORLÁS GYAKORLÁS.
2013. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az az érzésem, hogy ők valamit máshogy csinálnak.
2013. aug. 20. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalat. Senki nem tudja neked elmagyarázni ezeket a dolgokat. Erre neked kell rájönni. De pl. mondjuk nem árt egy-egy mapról tutorialt nézni, nade helyek stb. De a mozgás és lövés az tapasztalat. Ha pedig promod S&D-ban 3:1 az arányod, akkor már jó játékos vagy.
2013. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy sima TDM-eken nekem is 4, 5 illetve 6:1 arányom szokott lenni. Ott nagyon bénák játszanak. Pár mozdulattal ki lehet kerülni egy tár golyót, aztán odamész azt lekéseled. Na meg ott van helikopter, ami nem igazán fair dolog.
2013. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
COD6ban voltam nagyon ász, leírhatatlanul gyorsan reagáltam mindenre, és volt hogy szemmel nem is láttam az ellenséget, csakérzéssel lőttem, és mindig egybőj fejen lőttem az ellenfeleket 400 méterről. De néztem páér vidit, steve-ről, a világ legjobb játékosáról, de hát... ez iylen elérhetetlen szintnek tűnik.
2013. aug. 21. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:

mármint fnatic-os stevy* ?

phantasyt ismered? youtubeon van fent csomó tutorialja

http://www.youtube.com/user/prodragon71

amúgy csapatban játszasz vagy csak pubolsz? mert pubon nem leszel profi... a legfontosabb hogy legyen egy jó csapatod akikkel jól összetudsz dolgozni és akkor te is jobb leszel,ja és az hogy pubon 3/1 vagy akármennyi arányod van az nem fejleszt semmit... akkor fejlődsz ha minuszban vagy :D mert akkor gondolkozol hogy hogy hozd fel, és új taktikákat próbálsz, annak idején amikor játszottam úgy tudtam legjobban fejlődni ha jobbak ellen játszottam.

És ha jobban játszasz már(war-on) akkor csinálj magadról sok videót, és akkor "híres" is lehetsz, ja meg a profik lanozni járnak nem neten :D lan teljessen más...

namindegy sok sikert :)

2013. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

van pár videóm ! :D Tessék...

http://www.youtube.com/watch?v=pUl-VpctJuo


Jó csapatot esélytelen találnom...

2013. aug. 21. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:

hát nereménykedj hogy legjobb leszel ha nincs team ed, mivel profik csak war oznak :)

ilyesmikre gondoltam, ők magyarok http://www.youtube.com/user/GOODMOV1ES/videos

2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja meg még annyi hogy ismeretségen is alapozódik, sok embert kell ismerned és akkor bevesznek majd jó csapatba, de ez nem egykét hónap ha igazán jó akarsz lenni,ahoz hogy rendes lan csapatba benne legyél, esetleg támogatott csapatba, ahoz 1-2év kéne minimum,és 1-2ezer óra WAR, nem pub :)
2013. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy kerülhetek be egy kezdő csapatba ? Az sem zavarna, ha az elején egy bénábba mennék, aztán ha elég profi leszek stb, akkor tuti változik a felállás majd.
2013. aug. 22. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!