Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljunk videót róluk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljunk videót róluk?

Figyelt kérdés
Na szóval nemsokára osztálytársamék tanyájára megyünk az osztállyal. vannak jó csajok az osztályban, úgyhogy valahogy be kéne nézni a ruhájuk alá kamerával :D fürdés közben pl. várom a tanácsokat :D
2013. febr. 1. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Csak ne csodálkozzatok,ha másnap farok nélkül egy kút alján ébredtek.
2013. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Értem én hogy ez vicces.. de gondold már át..szegény lány!Hogy érezheti magát ezután,megalázva. SZERINTEM ESZETEKBE NE JUSSON!

Engem is jó csajnak mondanak,de ilyet nem csinálnának,a fenekemet fényképezték le egyszer de ez már sok...

2013. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott maradtok éjszakára, akkor lógjatok be a lány mosdóba és szereljetek webkamerát a zuhi plafonjára . XD
2013. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem ajánlom. Simán feljelenthetnek...

Inkább akkor már próbálkozzatok be náluk, hátha szerencsétek lesz.

2013. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
zenetáboros amerikai pite :P
2013. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Dobj be egy békát...és pucéran kirohannak;)
2013. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat várok... feljelentés... pff az ilyenekt már megszokták tőlünk :D
2013. febr. 1. 22:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
bűncselekménynek számít jobb ha tőlem tudod
2013. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
mert te rendőr vagy??
2013. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Venni kell egy mini kamerát és fel kell szerelni valami stabil, de nem látványos helyre. vagy füzzétek be őket és adjátok nekik... De ez bűn cselekmény!
2013. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!