Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 három kérdés?

The Sims 3 három kérdés?

Figyelt kérdés

1. Hány GB-ot foglal el a gépen a The Sims 3 az összes kiegészítővel? (ide az írjon akinek megvan mind és az összes eredeti)


2. Melyik 3 kiegészítőt érdemes megvenni a játékhoz? Most jelenleg az alapjáték és a Házi kedvencek van meg.


3. Ha felrakom simán az alapjátékot, akkor elég az utolsó Patchet felrakni hozzá (The Sims 3 1.55.4 patch) vagy az összeset fel kell hozzá rakni?



2013. aug. 24. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nekem 30,5 GB de nem tudom pontosan, hogy milyen kiegek vannak most fent. De közel az összes.


2. A World Adventures éri meg szerintem a legjobban, mert elég sok mindent adott hozzá a játékhoz. Supernaturals, mert megjelennek a különböző mesebeli lények a játékban. Harmadiknak pedig nem tudom. Talán az Island Paradise.


3. Ha felrakod az alapjátékot és patcheled a legfrissebb patchel, akkor meg is vagy. Nem kell többet szórakozni vele.

2013. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy mindegy milyen sorrendbe rakom fel hozzá a kiegészítőket?
2013. aug. 25. 09:25
 3/3 anonim válasza:
Nem, sorban kell felrakni, különben a játék össze fog zavarodni :S (tapasztalás)
2013. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!