Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3! Már három torrent...

Sims 3! Már három torrent oldalról töltöttem le, de egyik sem jó?!

Figyelt kérdés

Légyszi valaki mondjon bevált torrent oldalt,ahonnan letöltötte! Már annyi vackot töltöttem le,h nem igaz!:(

És kérlek magyarázzátok el,h hogyan csináltátok! Előre is nagyon köszönöm!!!


2011. febr. 5. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

de mi a baj velük?

*****

ez tuti hogy jó, mivel én is ezzel játszok



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyszerűen nem indulnak el,nem is normálisan tölti le hanem egy mappát,és abban van egy parancsikon. :S Bár igaz hülye vagyok ezekhez,de nem létezik,h már egy sem jó :D :)
2011. febr. 5. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz letölteni, vagy egyáltalán tudod-e milyen formátumok a játékok?

A legtöbb .iso formátumban van, ami egy mappán belül egy darab fájl. Ehhez le kell tölteni egy segédprogramot (daemon tools), melybe betallózva megkapod azt a mappaszerkezetet mint egy eredeti dvd-n. Ott lesz csak, azon belül a setup.exe és onnan tudod csak elindítani a telepítést.

Lehet az előző három verzióval sem volt semmi baj csak nem tudod hogy kell az .iso-t használni.

2011. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó köszi szépen! igen mondtam én vagyok hülye ehhez az egészhez.Na akkor letöltöm hozzá azt a programot,és akkor talán megtudom csinálni!
2011. febr. 5. 17:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Á így sem jó. A program amit írtál,letöltöttem,de azt írta ki,h az operációs rendszer nem támogatott.És így nem engedte telepíteni.:S
2011. febr. 5. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mégsem írtad milyen a rendszered.

[link]

Ezen a linken az összes Windows-változatot támogató verzió van, nem lehet elvileg gond.

2011. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Xp.Köszi szépen!Most már jó! (:
2011. febr. 5. 20:00
 8/8 anonim válasza:
Szia nekem is ez a bajom,windows 7-em van azon az oldlon amit először linkeltetek,letöltöttem,tökéletes volt,de 99.8. % nál megállt! Bocs h nem írtam új kérdést így egyszerűbbnek tűnt! :)
2011. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!