Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miéirt nem jó Sims 3-ban a...

Miéirt nem jó Sims 3-ban a belső kertem?

Figyelt kérdés

Belső kertet szeretnék csinálni, mert a lovam lelegeli a kertemet: [link]

Mindent ugyanígy csináltam, megalapoztam a házat, kihagytam egy kis részt a kertnek, és mégsem ültethetek oda növényeket, mert azt írja, nem a szabadban vagyok. Próbálkoztam úgy is, hogy van a kert felett tető, és úgy is, hogy nincs. (nem tudom, szabad-e tetőt rakni felé)

Nem tudom mi a gond, nem most csinálok először ilyen kertet, és eddig mindig működött.



2013. aug. 25. 16:16
 1/2 dodo112500 ***** válasza:
Szia! Nem tudom mi a gond vele, de van erre egy másik mód. A kertet elkeríted és a kaput bezárod. Vagy én még úgy szoktam, hogy a teleket elválasztom két részre. Az egyiken van a ház a másik meg a "lovasrészleg". Így a lovak nem tudnak átmenni a házhoz, ahol a kert van.
2013. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mikor44 válasza:
nézd meg hogy van a tető töröld ki ha van..ha nem jó akkor írd be ctrl shift c, és azt hogy moveobjects on..:)
2013. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!