Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani pár lanos...

Harcimokus kérdése:

Tudnátok mondani pár lanos gámát, amivel cooperbe lehet játszani hamachin?

Figyelt kérdés
főleg tps jellegűek érdekelnének de a,c&c univerzumhoz hasonló rts-ek is amik természetesen szintén mennek hamin :D
2013. aug. 26. 07:29
 1/10 -Igazmondó- ***** válasza:
"gámát, cooperbe, hamin" Kösz a reggeli fárasztást. Rainbow six vegas 2, Resident evil 5, Borderlands 1,2, Red alert 3. Most csak ennyi ugrott be.
2013. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi,meglesem
2013. aug. 26. 10:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudod hogy,hogy kéne beállítani a hamachit hogy a starwars empire at wart is tudjuk nyomni?a verzió meg minden egyezik,kivéve a cdkulcsot,és nem látjul1mást de,mikor lanpartin voltam akkor simán ment a dolog csak hamachin nem akar összejönni
2013. aug. 27. 07:20
 4/10 -Igazmondó- ***** válasza:
Tűzfal kikapcsolása, ha routerről kapod a netet, akkor lehet kell port forwardolni. Ha sehogyse, akkor játszátok Tunngle-n. Ott minden játék megy és stabilabb a hamachinál.
2013. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
természetesen az általad említett dolgokat is számba vettük de,sehogy se jött össze,ezt a tungle akármit :D meg nem is ismerem de akkor kipróbáljuk,van olyan 1szerű mint a hami?köszi szépen a tippet
2013. aug. 28. 05:59
 6/10 A kérdező kommentje:
wáááóóów,leszedtem a tunglét :D reggeltem telepitettem,és az a kövi kérdésem hogy hol lehet hálózatot csizni,elsőre elég bonyolult nekem
2013. aug. 28. 06:53
 7/10 A kérdező kommentje:
na lehet sikerált :D utána néztem hogy müxik,már csak ki kéne próbálni,na de ma az is megtörténik
2013. aug. 28. 07:37
 8/10 -Igazmondó- ***** válasza:
Nem voltam gépnél, nem tudtam segíteni, de örülök, ha összejött, próbáljátok ki, mennie kell :)
2013. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sikerált,múúkodik :D,kicsit furcsa volt elsőre hogy a listábol kell kikeresni az éppen kívánatos játékot de hamar megszoktam :D,a borderlandsal is ez a probléma volt és az is megy tök jól,köszi szépen,megint tanultam valami,nekem új dolgot
2013. aug. 29. 06:18
 10/10 -Igazmondó- ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2013. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!